Skocz do zawartości
Forum

Taniec z Gwiazdami


Gość Pati0007

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedys to ogladałam kiedy bylo w tvn jeszcze w ndz o 20. Teraz w zyciu bym tego nie ogladala nawet przez 5 min bo po pewnej informacji o tym show moje zdanie uległo drastycznej zmianie. Chcąc nie chcąc widzę zajawki w przerwach i absolutnie nie wiem kto powinnien wygrac ale z reszta to i tak jest juz wiadome kto wygra.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

~Lebiotka
też sądzę że Zając wygra, bo jest sympaczniejsza, po za tym jest matką porzuconą przez swojego chłopaka itp dużo szumu wokół niej było

Przepraszam bardzo... ale co maja do tego programu w ktorym wystepuje jej zyciowe rozterki. Tu sie POWINNIEN taniec liczyc i umiejetnosci a takze prezencja a nie jakies inne sprawy...
a potem sie dziwią producenci,ze co po niektorzy takich "nie fair" progamow nie ogladają...

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Osobiście jestem niezadowolony z widowiska. Nawiązuje się do kobiet a problem leży w partnerach. Nie wiem kto ustawiał pary i czy ktoś zauważył to co ja?
Stefano był zbyt impulsywny jako tancerz dla Anety, miejscami w przenośni jakby nią szarpał prowadząc. Zawiodłem się deszczową piosenką, zabrakło w niej spokoju i romantyzmu, była zdecydowanie zbyt impulsywna dla Anety. w następnej odsłonie sam Michał Malitowski stwierdził, Aneta nie wiedziała o co chodzi, lecz 9pkt dał ciekawe ;)
Natomiast żal mi było Rafała Maseraka, mało nie zszedł, tak nim ognista Joanna obracała. A jak w mężczyźni wolą blondynki zrobiła nim z dwa lub trzy obroty, to myślałem że padnę ze śmiechu. Pomimo starań wyszło blondynki lubią facetów :) Gdyby zamienić partnerów Aneta potrafiła mogłaby pokazać to co potrafi, podejrzewam że było by wtedy na co popatrzeć i Joanna by się tak nie wyróżniała.

Odnośnik do komentarza
Gość Lebiotka

laurette
~Lebiotka
też sądzę że Zając wygra, bo jest sympaczniejsza, po za tym jest matką porzuconą przez swojego chłopaka itp dużo szumu wokół niej było

Przepraszam bardzo... ale co maja do tego programu w ktorym wystepuje jej zyciowe rozterki. Tu sie POWINNIEN taniec liczyc i umiejetnosci a takze prezencja a nie jakies inne sprawy...
a potem sie dziwią producenci,ze co po niektorzy takich "nie fair" progamow nie ogladają...


Masz rację tu powinien liczy się taniec, ale się nie liczy... już od dawna. Masz rację to nie fair że bardziej liczy się sympatia i szum wokół gwiazdy niż jej rzeczywiste umiejętności, ale ludzie już tak reagują... Zając jest sympatyczniejsza, taka dziewczyna z sąsiedztwa, po za tym tańczy z tancerzem, którego również ludzie lubię. Od Moro wieje trochę zimnem i takim dystansem a Maserak nie oszukujmy się dobrej sławy nie ma.

Odnośnik do komentarza

~Lebiotka

Masz rację tu powinien liczy się taniec, ale się nie liczy... już od dawna. Masz rację to nie fair że bardziej liczy się sympatia i szum wokół gwiazdy niż jej rzeczywiste umiejętności, ale ludzie już tak reagują... Zając jest sympatyczniejsza, taka dziewczyna z sąsiedztwa, po za tym tańczy z tancerzem, którego również ludzie lubię. Od Moro wieje trochę zimnem i takim dystansem a Maserak nie oszukujmy się dobrej sławy nie ma.

Bez snesu tłumaczenie... "bo ludzie tak reagują". Kompletnie nie rozumiem dlaczego prowadzicie taką,że tak powiem ożywioną dyskusje na temat tego (jak dla mnie) dennego programu. Wiem,ze cos musi leciec w telewizji ale
tego typu programy to juz kompletne badziewie. Wiele ludzi tak uważa więc po co robic 7,8,9 edycję?!?! Poza tym naprawdę sie dziwie ,ze są jeszcze osoby ktore wierzą w te cale smsy ;-)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Oj zdziwiłabyś się. Wielu ludzi tak uważa owszem, ale tak samo wielu innych to ogląda i wysyła sms-y.

Sweet focie komentuje sporo tysięcy ludzi i lajkuje.
He he żenada swoją drogą ale co zrobić, ludzi to kręci.
Dlatego powstają kolejne edycje dla takich właśnie ludzi.
Ja na to nie patrzę, jedynie tą edycję, bo lubię Zając i nie będę tego ukrywać.

Nie wiem jakie są układy w tym programie, ale pewnie kipie oszustwem i propagandą.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to zawsze będzie niepotrzebne,męczenie tego samego po kilka,kilkanaście razy jeśli chodzi o te edycje. A druga sprawa kwiatuszku to choćbym nie wiem jak bardzo kogoś lubiła czy darzyła sympatią to mam oczy i coś czasem mnie w nie kłuje. Wiec jeśli ktoś naprawdę nie potrafi (akurat w tym przypadku) tańczyć to absolutnie nie oddam swojego głosu na taką osobę-gwiazdę.Nie interesują mnie żadne, inne okoliczności.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

~Sha Sha
Laurette ale jesteś w mniejszości.. jedni glosują bo lubią daną osobę, inni bo liczą na jakąś wygraną... ja nigdy nie głosowałam bo szkoda było mi kasy i późniejszego spamu

Warto pamietać i zauważać,ze takie oraz inne mniejszosci istnieją i tez trzeba je brac pod uwagę.Poza tym predzej czy pozniej jakiś (bez urazy) "ślepy" ogladacz i tak dostrzeże prawdę.Tyle w tej kwestii.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...