Skocz do zawartości
Forum

Chirurgiczne usuwanie ósemek


Gość CoztegozejestemChi

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze i bezboleśnie usuwają ósemki tutaj https://dentalfraternity.pl/. Z resztą spokojnie można polecić ten gabinet jeżeli chodzi o opiekę stomatologiczną. Przyjmują tam dobrzy specjaliści. Obsługa jest miłą i fachowa. Leczenie jest skutecznie. 

Odnośnik do komentarza

O ile jeszcze inne zęby bym usunęła na fundusz to nie wiem czy wybrałabym sie na usuwanie funduszowe ósemek. Ten rodzaj zebów jest często bardzo problematyczny do usunięcia. I jeśli usuwanie trwa długo to moze się pojawić suchy zebodół ( którego nie życze nikomu ponieważ ból jest niesamowity). Akurat usuwanie zebów prywatnie wcale tak dużo nie kosztuje ( mniej niż plomba) tak więc najlepiej będzie wybrać się do profesjonalnego stomatologa, który będzie wiedział co robi.
https://studiose.med.pl/co-powoduje-zanik-kosci-szczeki-lub-zuchwy/
Po wyrwaniu dobrze jest zastanowić się nad wstawieniem implantu tak aby nie doszło do zaniku kości.

Odnośnik do komentarza

https://amber-clinic.pl/chirurgia/ miałam ostatnio usuwaną ósemkę. Nic nie bolało, a bardzo długo zwlekałam z tą ekstrakcją, przede wszystkim ze względu na wszechobecne opinie, że usuwanie zębów boli. Dentysta podał znieczulenie i dopiero jak już zaczęło działać zabrał się za usuwanie zęba. Wszystko trwało z 40 min i kompletnie nic nie czułam. Ani w trakcie zabiegu, ani już po nim.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli wybierzesz odpowiedniego lekarza to nie ma czego się bać, serio. Sama jestem bardzo lękliwa i miałam ogromny problem z wybraniem się do dentysty i odkładałam to na ostatnią chwilę.. ale bez sensu się męczyć. Ja akurat zabieg wykonywałam w Elektoralnej i mogę polecić, bo nie wspominam tego tak źle, wiadomo dyskomfort jakiś był ale mili specjaliści wyjaśnili mi od a do z czego mam się spodziewać i było całkiem w porządku. 

Odnośnik do komentarza

Ostatnio usuwałam ósemke chirurgicznie w sandinavan clinic u dr Balczyńskiego. Kolezanka mi poleciła i chciałam polecić dalej, świetny lekarz, zreszta cała klinika super, nowoczesna, miła obsługa. Strasznie się bałam, ale jak tylko weszłam wszelkie nerwy ze mnie zeszły. Polecam Pana doktora, profesjonalne podejście do pacjenta, wyrywanie zeba bez bólu, tak naprawdę to nawet nie wiem kiedy go usunął. polecam każdemu!!!

Odnośnik do komentarza

Ja usuwałam ostatnio ósemkę dolną w Centrodent w Koninie. Nie było tak źle jak mi wszyscy opowiadali ? W Centrodent zadbali o mój komfort. Nic mnie nie bolało, poszło to naprawdę bardzo szybko, a i proces gojenia poszedł sprawnie. Ale to zasługa świetnego chirurga w Centrodent.

Odnośnik do komentarza

Polecam dra Jakubowskiego, świetny chirurg, który usuwał moje ósemki - wszystkie cztery ? Zabieg za każdym razem przebiegał bez bólu, bez stresu i przede wszystkim w komfortowej atmosferze, a potem wszystko szybko się goiło ? Pan doktor przyjmuje w klinice DENT SM na Bemowie ?

Odnośnik do komentarza

Nie ma się co bać, ja miałam usuwana ósemke , która rosła w poprzek, oczywiscie że sie denerwowałam, ale wydaje mi się czy grunt to trafić w dobre rece chirurga dentystycznego. Warto zasiegnac porad u osob, w podobnej sytuacji, dlatego ja moge polecic dr Balczynskiego, mnie przyjmowal w Krakowie w klinice dentystycznej na placu szczepanskim - pelen profesjonalizm, ale wiem ze tez w Warszawie gdzies tez przyjmuje.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...