Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość emwusc

Chcesz usunąć swoje konto? Napisz maila: forum@abczdrowie.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witam, prosze wreszcie usunac moje konto i przestac zalewac moja skrzynke mailowa setkami wiadomosci! Prosilam o usuniecie juz wiele miesiecy temu! Prosze tez nie pytac czy jestem pewna, tak, jestem pewna ze chce usunac moje konto! Dziekuje!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Witam! Prosze wreszcie usunac moje konto i wszystko, co z nim zwiazane! Prosilam o to juz wiele miesiecy temu i nadal nic, moja skrzynka nadal jest zalewana setkami maili! I prosze mnie nie pytac czy jestem pewna, tak, jestem pewna ze chce usunac to konto i wiem doskonale z czym to sie wiaze! Dziekuje!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aśka 71

Wysłałam prośbę o usunięcie konta na podany adres email lecz jak na razie bez odzewu lecz jakimś cudem na forum swobodnie bez słowa wyjaśnienia są usuwane całe wątki i poszczególne wypowiedzi ...Po raz kolejny proszę o usunięcie mojego konta
https://forum.abczdrowie.pl/u/aska-71.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aśka 71

Aśka 71
Wysłałam prośbę o usunięcie konta na podany adres email lecz jak na razie bez odzewu ...jakimś cudem na forum swobodnie bez słowa wyjaśnienia są usuwane całe wątki i poszczególne wypowiedzi ...Po raz kolejny proszę o usunięcie mojego konta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aśka 71

Aśka 71
Aśka 71
Wysłałam prośbę o usunięcie konta na podany adres email lecz jak na razie bez odzewu ...jakimś cudem na forum swobodnie bez słowa wyjaśnienia są usuwane całe wątki i poszczególne wypowiedzi ...Po raz kolejny proszę o usunięcie mojego konta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Witam, proszę o usunięcie konta oraz opublikowane z niego treści, wpisy, komentarze oraz porady. Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AAśka71

Witam , pisałam do redakcji i dopiero po tygodniu usunięto mój profil lecz komentarzy już nie... - na tych forach panują przedziwne zwyczaje - usuwa się czyjś wpis - temat bez słowa wyjaśnienia , usuwane są komentarze bez słowa wyjaśnienia … - żeby przynajmniej choć jedno słowo wulgarne było... - regulamin złamany i sprawa jasna ale … nawet w życiu codziennym bardzo rzadko przeklinam … Pisałam do redakcji abczdrowie - proponuję tam napisać email

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Leszek Lewandowski

Proszę o usunięcie mojego konta na portalu ABC zdrowie ! Z góry dziękuję !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...