Skocz do zawartości
Forum

Kosmetyki do cery trądzikowej


Gość ujk

Rekomendowane odpowiedzi

moni123
Witam mam małe pytanko w sprawie blizn na twarzy . Używam kremu z masą perłowa jak długo trzeba go stosować żeby blizny się zasklepiły i czy one powracają . A może lepiej iść do kosmetyczki na zabieg .

Masz na myśli blizny potrądzikowe? Wszystko zależy od tego czy skóra dopiero zaczęła się goić (świeże zmiany) czy mas zjuż te blizny od dawna. Jeżeli to są stare blizny to krem tutaj w niczym nie pomoże. Pomocne mogą być zabiegi z zakresu kosmetologii, np. mikrodermabrazja, peelingi chemiczne czy laseroterapia.

Odnośnik do komentarza
Gość ciachacha

Mi bardzo pomogła własnie qcera, ten krem poleciła mi moja dermatolog. Jestem zadowolona z efektów, zmian na skórze jest znacznie mniej, właściwie już tylko pod grzywką coś się czasem pojawi, poza tym skóa jest gładka i kolor się znacznie wyrównał.

Odnośnik do komentarza
Gość Zapytam_się

Czy te kremy nadają się dla cery z trądzikiem zaskórnikowym?

Skład: AQUA, ISOPROPYL PALMAITATE, ETHYLHEXYL PALMITATE, GLICERIN, CITRUS AURANTIUM DULCIS EXTRACT, SODIUM HYALURONATE, CETEARYL ALCOHOL, TETEARYL GLUCOSIDE, PANAX GINSENG ROOT EXTRACT, PANTHENOL, MACADAMIA TERNIFOLIA SEED EXTRACT, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, HYDROXYETHYL ACRYLATE, SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, LECITHIN, GLUCOSE, SORBITOL, MAGNESIUM PCA, PELARGONIUM ROSEUM LEAF OIL, ANIBA ROSEADORA WOOD OIL, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, TOCOPHERYL ACETATE, TRILAURETH-4 PHOSPHATE, HIPPOPHAE RHAMNOIDES FRUIT OLI.

Drugi krem skład: AQUA, ISOHEXADECANE, CYCLOPENTASILOXANE, PROPYLENE GLYCOL, MANDELIC ACID, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, CETYL ALKOHOL, PANTHENOL, ZINC GLUCONATE, LEPTOSPERMUM SCOPARIUM LEAF EXTRACT, XANTHAN GUM, DIAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, PARFUM, BENZYL SALICYLATE, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, LINALOOL, CITRAL, EUGENOL, TRIETHANOLAMINE.

Odnośnik do komentarza
Gość Ryśka_90

Czy dermokosmetyk qcera jest skuteczny w leczeniu trądziku?
Jego skład:Aqua, Cetearyl Alcohol, Azelaic Acid, Pyruvic Acid, Ethylhexyl Stearate, Butyrospermum Parkii Butter, Glyceryl Stearate SE, Macadamia Temifolia Seed Oil, Stearic Acid, Ceteareth-20, Glycerin, Panthenol, DMDM Hydantoin, Chlorphenesin, Sodium Hydroxide.

Odnośnik do komentarza
Gość w groszki

Ryśka, mi ten krem poleciła moja dermatolog, nie spodziewaj się efektów z dnia na dzień, ale przy regularnym stosowaniu jest skuteczny. Nawet blizny i przebarwienia po trądziku są mniej widoczne teraz, ale stosuję go już kilka miesięcy.

Odnośnik do komentarza

Niektóre sklepy internetowe z kosmetykami, jak https://rio-kosmetyki.pl/kremy-do-twarzy/32808691-3h-krem-do-cery-tradzikowej-50-ml-cbd-5905108710330.html posiadają kremy do skóry wrażliwej i trądzikowej zaprojektowane na zasadzie synergii oddziaływania składników aktywnych, co zwiększa szansę na walkę z trądzikiem. Do tego w takim kosmetyku nie ma żadnej chemii, nie powstają podrażnienia, skóra otrzymuje codziennie zastrzyk witamin i kompleksów bioaktywnych. Jak wpiszesz podczas składania zamówienia kod 3HRABAT to masz 20% rabatu = kod ważny do 31.08.23

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...