Skocz do zawartości
Forum

Garnki pod płytę indukcyjną


Gość jeglava

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz to praktycznie wszystkie garnki są przystosowane do takich kuchenek,chodzi tylko o płaskie ,równe dno.

Takie na lata to np. Zepter czy jemu podobne,ale jak wiesz to są drogie garnki,
równie dobre można kupić, ale tańsze innych firm ,najlepiej poszukać w necie ,bo i tam dużo opinii można zaleźć.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeglava jeśli chodzi o gotowanie na płycie indukcyjnej to jak wyżej napisała koleżanka - zainwestuj w zestaw garnków Philipiaka. Dostałam taki zestaw od koleżanek z firmy w prezencie ślubnym. Gotuję na nich już sporo i teraz nie zamienię ich na żadne inne :)

Odnośnik do komentarza
Gość Halina77

Używam już długi czas garnków marki Philipiak. Uważam, żę to solidna marka i produkt na długie długie lata. Zdecydowałam się na kupno tych garnków ze względu na problemy zdrowotne. Ułatiwły mi życie, mogą gotować smacznie i zdrowo

Odnośnik do komentarza

Podbijam wątek dotyczący garnków na indukcję.
Zmieniliśmy kuchenkę właśnie na indukcyjna i sie okazało ze połowa moich garnków i patelni się do niczego nie nadaje:) Wypatrzyłam sobie porządne garnki stalowe w Duka, znacie tą serię Chef?

Odnośnik do komentarza

ja właśnie też rozglądam się za garnkami do takiej nowej kuchenki 2 w 1 - bo to także piekarnik .Chodzi mi o model  Adler6020 który świetnie nadaje się do każdej kuchni, a u mnie każdy metr kwadratowy w kuchni jest na wage złota,wiec ten sprzęt spełnia swoje zadanie ? Także wezmę  kilka tych pomysłów pod uwagę ?

Odnośnik do komentarza

Polecam firmę Tefal. Mam obecnie garnki tej firmy i jestem zadowolona. Solidna mocna stal oraz grube dno. Poza tym po kilku latach nadal wyglądają dobrze. 

Poza tym zastanówcie się nad kupieniem sobie szybkowara, który ułatwia gotowanie bo pozwala na gotowanie szybkie.... Szybkowar jest bardzo starym wynalazkiem. 
Polecam po prostu przeglądnąć oferty w sklepach, porównać parametry i ewentualnie poczytać o obsłudze. Tak najlepiej jest wybierać produkty. Jeśli zależy Wam na solidnym wykonaniu, polecam model Fissler https://ostry-sklep.pl/fissler-szybkowar-vitavit-45l-edition-design 

Świetny. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.01.2020 o 21:03, Gość Teresa napisał:

Ja ostatnio kupiłam garnki na kuchnię indukcyjną takie jak na  https://europ24.pl/garnki i jestem z nich bardzo zadowolona., Ogólnie jak porównuję moją poprzednia płytę ceramiczną do indukcji, to jej zakup był chyba jedną z najlepszych inwestycji z zeszłego roku

Ja się właśnie zastanawiam nad zakupem - a jak wygląda sprawa mycia w zmywarce?

Odnośnik do komentarza

no jak garnki na lata to polecam komplet garnków na indukcję wykonany ze stali nierdzewnej. Garnki z powłokami zaczną się po pewnym czasie rysować, powłoka ścierać... A w takich stalowych nie ma co się zetrzeć ? Stalowe powinny być też uchwyty, zadne plastikowe. No i duży wybór kompletów dostosowanych do indukcji. Zobaczysz, będa na lata ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...