Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość jeglava

Garnki pod płytę indukcyjną

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jeglava

Możecie coś polecić? Chciałabym, aby były to garnki dobre, takie na lata i żeby można było na nich gotować właśnie na kuchence indukcyjnej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz to praktycznie wszystkie garnki są przystosowane do takich kuchenek,chodzi tylko o płaskie ,równe dno.

Takie na lata to np. Zepter czy jemu podobne,ale jak wiesz to są drogie garnki,
równie dobre można kupić, ale tańsze innych firm ,najlepiej poszukać w necie ,bo i tam dużo opinii można zaleźć.

Szanuj zdanie innych...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość boberka

Zainwestuj w jakość i postaw na garnki z firmy philipiak. Masz do nich 20-letnią gwarancję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość berenikamina

Ja mam od philipiaka niestety ale tylko nóż. Byłam kiedyś na pokazie i cały zestaw wygląda imponująco, ale to już chyba na nowy dom. Póki co się wstrzymam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość inezmax

Jeglava jeśli chodzi o gotowanie na płycie indukcyjnej to jak wyżej napisała koleżanka - zainwestuj w zestaw garnków Philipiaka. Dostałam taki zestaw od koleżanek z firmy w prezencie ślubnym. Gotuję na nich już sporo i teraz nie zamienię ich na żadne inne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Halina77

Używam już długi czas garnków marki Philipiak. Uważam, żę to solidna marka i produkt na długie długie lata. Zdecydowałam się na kupno tych garnków ze względu na problemy zdrowotne. Ułatiwły mi życie, mogą gotować smacznie i zdrowo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jolus34

Podbijam wątek dotyczący garnków na indukcję.
Zmieniliśmy kuchenkę właśnie na indukcyjna i sie okazało ze połowa moich garnków i patelni się do niczego nie nadaje:) Wypatrzyłam sobie porządne garnki stalowe w Duka, znacie tą serię Chef?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupując indukcję ze sklepu internetowego dopłaciłam troszkę i dzięki temu dostałam zestaw garnków firmy ambient. Ogólnie te garnki nie są drogie, a sprawdzają się bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Teresa

Ja ostatnio kupiłam garnki na kuchnię indukcyjną takie jak na  https://europ24.pl/garnki i jestem z nich bardzo zadowolona., Ogólnie jak porównuję moją poprzednia płytę ceramiczną do indukcji, to jej zakup był chyba jedną z najlepszych inwestycji z zeszłego roku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Alutka3

ja właśnie też rozglądam się za garnkami do takiej nowej kuchenki 2 w 1 - bo to także piekarnik .Chodzi mi o model  Adler6020 który świetnie nadaje się do każdej kuchni, a u mnie każdy metr kwadratowy w kuchni jest na wage złota,wiec ten sprzęt spełnia swoje zadanie 😄 Także wezmę  kilka tych pomysłów pod uwagę 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Frala

Polecam firmę Tefal. Mam obecnie garnki tej firmy i jestem zadowolona. Solidna mocna stal oraz grube dno. Poza tym po kilku latach nadal wyglądają dobrze. 

Poza tym zastanówcie się nad kupieniem sobie szybkowara, który ułatwia gotowanie bo pozwala na gotowanie szybkie.... Szybkowar jest bardzo starym wynalazkiem. 
Polecam po prostu przeglądnąć oferty w sklepach, porównać parametry i ewentualnie poczytać o obsłudze. Tak najlepiej jest wybierać produkty. Jeśli zależy Wam na solidnym wykonaniu, polecam model Fissler https://ostry-sklep.pl/fissler-szybkowar-vitavit-45l-edition-design 

Świetny. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Julia
W dniu 27.01.2020 o 21:03, Gość Teresa napisał:

Ja ostatnio kupiłam garnki na kuchnię indukcyjną takie jak na  https://europ24.pl/garnki i jestem z nich bardzo zadowolona., Ogólnie jak porównuję moją poprzednia płytę ceramiczną do indukcji, to jej zakup był chyba jedną z najlepszych inwestycji z zeszłego roku

Ja się właśnie zastanawiam nad zakupem - a jak wygląda sprawa mycia w zmywarce?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...