Skocz do zawartości
Forum

Depresja – choroba XXI wieku


Rekomendowane odpowiedzi

Wiele osób boryka się z problemem depresji, jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, jak poważna jest to choroba i jak źle może się skończyć, jeśli jest nieleczona. Bardzo chcielibyśmy dowiedzieć się, jaką Polacy mają świadomość na temat depresji, jakie znają sposoby jej rozpoznawania i leczenia. Zapraszamy do udziału w ankiecie na temat depresji, jej profilaktyki, objawów, przyczyn. Ankieta jest dostępna tutaj

Odnośnik do komentarza

koniec swiata nadejdzie jak polacy zaczna wracac do polski gdysz praca bedzie sie oplacac, kiedy w szpitalu karzdy bedzie traktowany tak samo, kiedy nie bedzie trzeba placic prywatnie, w sejmie beda liczyly sie ludzie a nie pieniadze. Kazdy posel bedzie pracowal dla spoleczenstwa a wynagrodzenie bedzie oddawal na cele charytatywne. Bedziemy wolni i bedziemy mogli sie wypowiadac na karzdy temat.....wtedy bedzie koniec swiata.....na szczescie jeszcze dluuuuuuugo pozyjemy :D

Odnośnik do komentarza
Gość jo tako smutno

mam niecałe 22 lata jestem ladna , utalentowana, powinnam chodzić z banAnem na twarzy 24/na dobe i co? MA DEPRESJE, NERWICE, zaburzenia osobowości, lecze sie od 3 lat. żyje ale jestem martwa. brakuje mi odwagi by sie zajebac.ŻAŁUJE ŻE SIE URODZIŁAM.

Odnośnik do komentarza
Gość Right side

Wszystko przez to że ludzie mają za dobrze i przewraca im się w tyłkach ot co! Kiedyś człowiek musiał być twardy, wytrzymały i mieć przysłowiowe jaja! Od małego ludzie mieli zahartowany charakter! Teraz wszystko jest totalnie zniewieściałe, bezpłciowe i przesłodzone aż rzygać się chce!

Odnośnik do komentarza

Zdrowotnik, czasy się zmieniły, to już nie jest "kiedyś", to jest teraz, a 'teraz' nie sprzyja zdrowemu rozwojowi psychiki. piszę post, a po prawej stronie mam reklamę jakiegoś badziewia na opryszczkę: "nie pozwól aby zniszczyła twój perfekcyjny wygląd", włączam telewizor i widzę najgorsze rzeczy z całego świata zebrane w półgodzinny program, setki reklam przesiąkniętych psychologią, facebook, na którym oglądasz setki postów: ktoś jest w związku, był na wycieczce, kupił nowy samochód, ciągle imprezuje, a Ty siedzisz przy kompie i zastanawiasz się, dlaczego ja nie mam tak fascynującego życia jak wszystkie najlepsze wydarzenia z życia moich znajomych. same media to już dość, żeby zryć psychikę, a jest tego znacznie więcej. czasy się zmieniły, tylko edukacja w szkołach i domach pozostała ta sama. stare metody, które kiedyś działały, ale dziś już się to nie sprawdza. to jakbyś próbował jechać najnowszym porsche znając tylko obsługę malucha...

Odnośnik do komentarza
Gość psychoo666

Mam 18lat od mniej wiecej 2 lat sie okaleczam,mam myśli samobójcze po raz pierwszy pojawiły sie wieku 15-16 lat,mam za sobą nie udane próby samobójcze,chciałbym z kimś pogadać/popisać,najlepiej np na gg 34905533.prosze nawet o chwile rozmowy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...