Skocz do zawartości
Forum

Niski wzrost u nastolatka


Gość fsoatuK16

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fsoatuK16

Witam. Mam 18 lat i mam ledwo nie całe 165 cm wzrostu, wyglądam jak dziecko z podstawówki bo inaczej tego nie można ująć. Można powiedzieć że jestem anorektykiem bo nie mam mięśni, a na klacie można mi policzyć żebra. Odżywiam się w miarę dobrze. Dodam jeszcze że regularnie się masturbuje. Czy to jest taki skutek uboczny czy co się ze mną dzieje ? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Robiłeś badania krwi? Zbadaj sobie poziom TSH, może masz coś z tarczycą i dlatego jesteś taki chudziutki, a może po prostu taka Twoja uroda. Ile warzysz ? Wzrost masz normalny. Mój ex miał tyle i wcale nie wyglądał jak dzieciak. Zaakceptuj to :) Możesz spróbować chodzić na siłownię, nabierzesz mięśni, będziesz lepiej wyglądał i zyskasz trochę na wadze.
Masturbacja nie ma nic do Twoich ''problemów". Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

O kurde ;/ Naprawdę bracie masz problem ;/ 40 kg i 165 cm wzrostu w wieku 18 lat ? Wiesz co idź z tym do lekarza , bo prawdopodobnie masz zaburzenia hormonalne ... choć może to jest genetyczne ? Rodzicie jakiego są wzrostu ?

Odnośnik do komentarza
Gość Kamczatka

~fsoatuK16
Waże jakieś 40 kg. Są tutaj jacyś specjaliści ? Bardzo bym prosił o wypowiedzenie się któregoś z nich. Będę bardzo wdzięczny. Dziękuję.

jak Ci zalezy na specjaliście to napisz w pytaniach do specjalisty, na stronie głównej

Odnośnik do komentarza
Gość fsoatuK16

Tylko do jakiego lekarza się z tym udać i jakie badania wykonać ? Jestem totalnie bezradny. Rodzicą niestety nie mogę zaufać. A jeżeli chodzi o rodziców to mają gdzieś tak po 180 cm może troszkę mniej. Napewno nie mniej jak 175 cm...

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak ! Idź do lekarza rodzinnego .Powiedz mu co tobie dolega ,jakie masz przepuszczenia a on ciebie skieruje już do specjalisty które ciebie zbada oczywiście bezpłatnie na NFZ ...tylko trzeba czekać :/ Ja od ciebie jestem starszy zaledwie o rok i mam 194 cm wzrostu i też czasem spotykam się z nie przyjemnymi komentarzami ... dziewczyny również patrzą dziwnie ;) tak więc mogę Ciebie pocieszyć że bycie zbyt wysokim też nie jest fajne ..

Odnośnik do komentarza
Gość fsoatuK16

Problem w tym że lekarza rodzinnego nie posiadam. Zaniepokoiłem się już pewien czas temu jak zacząłem jeść coraz większe "bąby kaloryczne" i dalej wyglądam jak pisałem powyżej. A prywatnie dużo by mnie takie badania wyniosły ? Bo na ubezpieczalnie się boje iść żeby się rodzice nie dowiedzieli gdyż jestem już wreszcie pełnoletni i mam dość ich komentarzy i dogadywania...

Odnośnik do komentarza

To, że masz 18 lat nie czyni Cię dorosłym. I potwierdza to Twoje zachowanie "żeby się rodzice nie dowiedzieli".To jest poważna sprawa, w nich możesz mieć wsparcie. Czemu nie masz ubezpieczenia?
W pierwszej kolejności musisz iść do lekarza a dopiero on skieruje Cię na poszczególne badania. Samo badanie Ci nic nie da, musisz je skonsultować z lekarzem, on się na tym zna.

Odnośnik do komentarza
Gość fsoatuK16

To że mam 18 lat wiem że nie czyni mnie dorosłym to wiem ale nie znacie moich rodziców. Nawet oni sie ze mnie naśmiewają... Jestem ubezoieczony w pracy u mojej mamy. Jak bym im powiedział to by były krzyki że wszystko wyolbrzymiam i dzieje sie tak bo nic nie jem a to jest nie prawda. Niczego sobie nie odmawiam i dlatego mnie to niepokoi że nie moge urosnąć ani przytyć. Nawet moja młodsza o 3 lata kuzynka jest odemnie wyższa że głowe mam na wyskokości jej piersi. Czyli na początek mam się udać do lekarza pierwszego kontaktu ? Zostałem z tym naprawdę sam bo rodzice zamiast mnie wspierać to się śmieją i sadzą głupie komentarze więc wole to trzymać w tajemnicy...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...