Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Marysiaxoxo

Pożyczka na implanty zębowe

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marysiaxoxo

Od zawsze mam problem z zębami. Nigdy nie miałam ich białych (przez felerny kolor kości), nigdy nie dało się ich wybielić. Mam również bardzo miękką kość. Bardzo źle się je leczy, a są podatne na jakiekolwiek próchnice itd. Odpowiednio dbam o zęby, używam dobrych past, typu ELMEX, płyn również tej firmy, używam również nici, szczoteczki elektronicznej i nic. Postanowiłam, że wezmę częściową pożyczkę na implanty (reszta z wlasnej kieszeni) i wstawię je w miejsca wszystkich moich zębów. Jest tutaj może ktoś kto tak robił?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeczytaj sobie wszystkie informacje na ten temat w necie,jeśli czytałaś to wiesz ,że nie jest to prosta w sprawa i nie daje dożywotnich gwarancji,
nic nie zastąpi swojego zęba,
Ja bym Ci proponowała wstawić sobie jeden implant np.w miejsce wyrwanego zęba ,
nie ma jak to doświadczyć na własnej skórze.

Szanuj zdanie innych...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej jak zrobisz sobie najpierw jeden ząb, i to za pieniądze, które masz (bez pożyczki). Zobaczysz, jak będziesz się z tym czuła itd. Pomyśl, że zapożyczysz się na to, a potem będziesz żałowała, że to zrobiłaś, bo będziesz się źle, niewygodnie czuła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...