Skocz do zawartości
Forum

Test na wiek umysłowy


Rekomendowane odpowiedzi

10 lat młodziej.
Nie jestem pewny czy to powód do radości :-)

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Franca super Ciebie zrozumiałem, po prostu nie domówiłem pewnych kwestii :) Dzisiejszej nocy po baletach, stwierdziłem że się przejdę z buta i przewietrzę. Po pożegnaniu ze znajomymi i wybraniu innej drogi do domu, usłyszałem za sobą nawoływanie. Okazała się to bardzo sympatyczna 21 latka, dziewczyna bała się grupek chłopaków wywnioskowałem( nie galerianka) więc ją wziąłem pod skrzydła. Idąc tak razem wbiłem się w szok, to nie był typ klubowiczki a typ kobiety której pragnie większość facetów. Pomimo udanej rozmowy, czułem porażającą różnice mojego wieku lecz nie tylko ze względu na lata a tego jak bym był poza zasięgiem dla nie, klasa wyżej. Na parkiecie taka nie da się wyrwać do tańca bo ją nieśmiałość zżera, dziś znowu wywijałem tak że posypały się fotki oraz parę osób nagrało na komórkę parkietowy taniec godowy. niema co ukrywać dzisiejsza młodzież rzadko umie się poruszać. Jak nie tupta w miejscu, bojąc się spocić chyba, to niema synchronizacji między ruchem ramion i tułowia a nogami, a jeśli są te dwa elementy spełnione, to zamiast seksapilu w ruchach jest więcej agresywności, nie mówiąc już o tym ze różne gatunki muzyki tańczą w tym samym nie zmiennym stylu, nic nie improwizując. W facetach drzemie potencjał, odrobina zachęty w postaci paru słów, odpowiednich dedykacji u dj-a, i rączki szły w górę. Wbijając się później na balety w innym miejscu, znajomi postawili mi szatnie tak się spłukałem, wóda dalej była oporowo a mnie coli brakowało no i bardziej pewniejszych siebie kobiet, szczególnie tych 30+ których jak na lekarstwo, klubowiczki zawsze są chętne jednak to nie to samo. To nie jest kwestia więc wieku średniego a tego ze pewne osoby za mną nie nadążają, jestem nie osiągalny jak i również czasem tak złożony, ze sam się przerażam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...