Skocz do zawartości
Forum

Sytuacja na Ukrainie


Gość Czarna Wdowa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Czarna Wdowa

Hej, Sprawa trochę już przycichła ale nadal jest to dla mnie niepokojące. Mianowicie chodzi o sprawę na Ukrainie... trochę kojarzy mi się to ze stanem wojennym u nas albo okrągłym stołem ale bardzo mnie to martwi. Szkoda mi tych ludzi.... co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Gość Kamczatka

kwiatuszek2
Też mi się to kojarzy ze stanem wojennym u nas. Porywanie pacjentów ze szpitala, tortury itp. Ciekawa jestem kiedy w końcu rząd coś z tym zrobi. Na razie tylko pokazuje, że ma gdzieś swoje państwo i ludzi tam mieszkających.. przykre bardzo ;[

Podejrzewam, że rząd nic nie zrobi bo boi się podpaść Rosji... niestety. Sądzę że tam Putin dośc ostro miesza i trzyma Urainę w swych łapskach stwarzając tylko pozory demokracji

Odnośnik do komentarza

Obawiam się ze niewiele...Straszne i mocno przygnębiające jest to co tam sie dzieje... Dzisiaj ogladałam twarze ludzi któzy tam zgineli w jakimś artykule... młodzi ludzie, niejednokrotnie młodsi niż ja... zdjecia z rodzinami, małymi dziecmi...

Odnośnik do komentarza

A i to nie jest tak że gadam o morzu a nie myślę o biednych ludziach. Nie poruszam tego tematu z lęku a nich, skoro do tej pory tyle ludzi poległo. Obawiam się co zrobi ten zwyrodnialec z KGB, 62lata i tyle w nim jadu. Staram się być wyrozumiały wobec narodu Rosyjskiego, pomimo tego że w dzieciństwie z chęcią się z nimi obrzucałem kamieniami. Niema słów by to określić, myślę że nie warto piętnować tematu, media zbyt powszechnie nakręcają biznes do zbrodni. Lecz i nie ukrywam ta dziewczyna co prosi o pomoc ruszyła moje serce.

Odnośnik do komentarza

Może i ktoś chce zrobić na tym biznes, ale co to za różnica właściwie? Ważne, że media robią coś naprawdę pożytecznego(a to wcale nie jest reguła). To dobrze, że o tym piszą, że nagłaśniają sprawę. Tak jak z innymi poważnymi problemami, właśnie dzięki temu jest szansa, że naprawdę coś się zmieni na lepsze. Wiadomo, że im bardziej się patrzy na ręce takim typom jak ten, o którym wspomniałeś, tym lepiej.
A to, że np przeprowadzają wywiad z ludnością na Krymie to już w ogóle bardzo dobrze. Myślę, że Ci ludzie są właśnie zadowolenie z tego, że mogą zabrać głos w ich sprawie, a nie że ciągle ktoś mówi za nich.
Tak samo z tą dziewczyną z filmiku. Sama prosiła, żeby jak najbardziej go rozpowszechniać, i myślę, że wcale nie było jej przykro, gdy pojawił się na pierwszych stronach gazet internetowych. Właśnie to jest bardzo ważne dla tych ludzi, świdomość tego, że inni nie są obojętni na to co się z nimi dzieje, że się tym interesują i wyrażają swoja solidarność z nimi na różne sposoby. Dlatego uważam, że Ci Rosjanie w Rosji demonstrujący przeciwko temu co się teraz dzieje, bardzo ładnie się zachowali. Tak samo jak jeden z tych panów, co wygrał Oscara.
A Ci co zginęli, to chyba nie na darmo.

Odnośnik do komentarza

Jared Leto:) to on mówił o Ukrainie gdy odbierał Oscara... Dzisiaj skolei o tym głośno powiedziała dziennikarka rosyjska podczas programu na zywo.... Zainponowała mi, ale obawiam się że zniszczyla sobie i swojej rodzinie kariery i zycie... bo nie sądze aby Putin puścił to płazem

Żyj tak, żeby twoim przyjacielom zrobiło się smutno gdy umrzesz

Odnośnik do komentarza

nie sądzę, nikt nie jest tak głupi by go wybrać. przecież to by wywołało olbrzymi skandal na arenie miedzynarodowej. Po za tym teraz co raz wiecej krajów zaczyna się go obawiać, wiec jest pod znacznie baczniejsza obserwacją. Jak za bardzo będzie szaleć to w końcu go doleci coś

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...