Skocz do zawartości
Forum

Koniec wyroku dla groźnych przestępców


Gość Lebiotka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lebiotka

Hej co myślicie o tym, że w tym roku wychodzili wielu groźnych przestępców na wolność, w tym pedofile? Powinni dalej siedzieć? czy już odsiedzieli swoje i nie powinno się teraz wymyslać jak ich w tych więzieniach zatrzymać ? Ja z jednej strony się obawiam, bo mam dzieci ale z drugiej.... wyrok był, osiedzieli wszystko, czy to by było etyczne i sprawiedliwe wobec nich zmieniać teraz zasady wyroku?

Odnośnik do komentarza

szczerze to prawo należało by zmienić, tak by nie dochodziło do takich sytuacji, szczególnie jeśli zachodzi obawa popełnienia kolejnego przestępstwa. Ale z drugiej strony prawo nie powinno dzialać wstecz. Nie wiem co powinno się zrobić, może opinia psychologów, przymusowe leczenie do końca zycia, moze nadzór policyjny

Odnośnik do komentarza

~Oczy Twoje
i jednak wyszedł... nic nie poskutkowały zapewnienia premiera, ani ,,dowody" znalezione w jego celi....

No niestety.. On nie odbył swojej kary. Tak na prawdę powinien siedzieć dożywotnio bo na początku dostał 4 kary śmierci. Nie ma dla niego żadnego usprawiedliwienia. Ale według mnie trochę za dużo tego szumu o nim. Codziennie wychodzą groźni przestępny, gwałciciele, mordercy, psychopaci i nikt o nich nie mówi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...