Skocz do zawartości
Forum

Co sądzicie o gender?


Gość Antygender

Rekomendowane odpowiedzi

Gość przeczytałam

Gender - płeć, tożsamość płciowa.
Dobrze jest mieć tożsamość. Role płciowe fizjologicznie nigdy się nie zmienią, mężczyźni (samce) nie rodzili i nie zaczną rodzić dzieci, więc można powiedzieć, że mamy to coś wpisane genetycznie i gdyby nie to (a partenogeneza chyba tylko na filmie występowała) to nie byłoby nas.

Odnośnik do komentarza
Gość Kosmatka

matko ja już mam dość tego tematu, niedługo to że jest zimno będą tym tłumaczyć... temat robi się męczący. Moim zdaniem każdy ma prawo do tego by się samodzielnie określić i nikt nie powinien mu tego zabronić. Nie mówię tu o nadawaniu tego prawa na siłę, czy jakiejś specjalnej promocji tego ale nie mozna tego zakazać

Odnośnik do komentarza

po pierwsze teraz to już tak nagięto znaczenie tego słowa że podpina się je pod wszystko. Po drugie gender genderem ale to co wyczyniają niektórzy politycy jak np Posłanka Pawłowicz jest straszne. Myślenie jak za króla ćwieczka, nawołujące do takiej nienawiści że aż strach tego słuchać. To jest okropne, bo co mi do tego że jakiś Pan czuje się kobietą i ma inną tożsamość niż ta wpisana w dowód... tym mi nic nie zrobi, nie zabije, nie okrednie więc nie rozumiem o co tyle szumu. ale ta nienawiśc aż mnie przeraża...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...