Skocz do zawartości
Forum

Jak zwiększyć swoją atrakcyjność?


Gość Krzych18

Rekomendowane odpowiedzi

To co myślisz, spełnia się. Jak będziesz myślał, że nie znajdziesz dziewczyny, to nie znajdziesz.
Zacznij myśleć pozytywnie, to zobaczysz, że wszystko się zmieni.
Inna jest wtedy mowa ciała, inna mina, a nawet inne zachowanie. Takie pozytywne myślenie, dodaje pewności siebie.
Wygląd z opisu masz dość atrakcyjny, więc to nie jest powodem problemu. Może za mało jesteś wysportowany? Mając taki wzrost, mógłbyś grać w kosza, lub w siatkę. /amatorsko, nie zawodowo/ To zdecydowanie dodałoby ci pewności i miałbyś więcej możliwości poznania kogoś.
Jak nie, to chociaż rower, a nawet dłuższe spacery.

Odnośnik do komentarza
Gość Krzych18

Akurat z tego co napisałaś to mogę powiedzieć , że mam bardzo mało ruchu :( Kiedyś sporo się grało z kolegami na podwórku w piłkę ,biegało się a teraz nic .. ewentualnie spacery i kilkugodzinne siedzenie przed komputerem ... Jasne jestem wysoki ,ale jestem szczuply wydaje mi się że aż za szczupły szczególnie na rękach .

Odnośnik do komentarza
Gość przeciętna

Wydaje mi się, że taki wzrost robi wrażenie na dziewczynach i myślę, że akurat o tym powinieneś pamiętać, kobiety z reguły wolą wysokich mężczyzn.
Jak już ktoś wyżej wspomniał) istotna jest chyba taka ogólna schludność i "ogarnięcie", zapach jest istotny, ale nie musisz zawsze użwać drogich perfum, (jest dużo ładnie pachnących np szamponów/mydeł itp),
ale jeśli chcesz jeszcze poprawić swój wygląd, to polecam siłownię ( w połączeniu ze zdrową dietą, to naprawdę daje efekty, o wrażeniu jakie to robi na dziewczynach nie muszę wspominać) i określenie swojego stylu, porostu trzymanie się jakiejś własnej konwencji, która najbardziej ci odpowiada. ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...