Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
franca

Znikające posty

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mogę, do jasnej cho%$ry wiedzieć, co się stało z moimi ostatnimi 6 postami?? Po to człowiek tu pisze, żeby to zaraz znikało?? Co jest grane!? Może byście je odzyskali!?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy mógłby ktoś z zarządzających forum ustosunkować się do tego co piszę? Te 6 postów wcale nie zostało odzyskanych jak na razie, jedyna co się zmieniło, to że liczba moich postów na profilu zwiększyła się o sześć, ale w takim przypadku to nie jest oczywiście prawdziwa ich liczba Czy mógłby w końcu ktoś coś z tym zrobić?!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ojej, właśnie zobaczyłam, że wszystkie są znowu spowrotem! :) Bardzo dziękuję, tym bardziej, że widać, że bardzo szybko Państwo zareagowali. :))) Jeszcze raz dziękuję, i bardzo, bardzo przepraszam za mój niewyparzony(nie pierwszy raz:((() ozór. No bo to w sumie dość uciążliwa rzecz, tym bardziej, że człowiek nie rozumie, co się dzieje, i zaczyna myśleć, że może on coś zrobił nie tak. No i trochę ciężko zapanować nad nerwami. :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jejku, jak patrzę teraz na mój pierwszy wpis, to wygląda dla mnie jeszcze gorzje niż wczoraj. :(( Masakra! Jeszcze raz strasznie przepraszam za jego formę. :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...