Skocz do zawartości
Forum

Jak trampolina wpływa na wady postawy?


Gość Anonim

Rekomendowane odpowiedzi

Gość osmiornica

Przy wadach postawy i nadwadze każdy ruch jest wskazany, więc i trampolina będzie dobra. Nasz lekarz zalecił synowi jak najwięcej ruchu, więc nie stronimy od basenu, piłki, roweru, itd. Znacznie gorzej u nas jest z garbieniem się przy odrabianiu lekcji. Nie pomagają, prośby, groźby, zwracanie uwagi, kary i nagrody. Spuszczę młodego na chwilę z oka i już się garbi :/ Nie wiem już co robić, pajączek? Dobre krzesło?

Odnośnik do komentarza
Gość osmiornica

Syn ma 6 lat. Sama nie wiem czy nosiłby tego pajączka. Może tak, ale jak go znam to pewnie celowo by się garbił, żeby sprawdzić czy działa albo coś w tym stylu, jak to dziecko… A dobre krzesło? Takie wyprofilowane i dostosowane do jego wzrostu, jak np. entelo? Jakiś czas temu znalazłam artykuł w necie na ten temat. Może ktoś ma? Z opisu wydaje się to ciekawe, chociaż na żywo nie widziałam jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Gość MarcinSkalski

Aby od trampoliny nie nabawić się jeszcze poważniejszych problemów zdrowotnych, warto wybrać taką, która jest bezpieczna. Wiele dzieci na zwykłych trampolinach skręca kostki, nabija sobie siniaki a nawet łamie ręce. Jeżeli ktoś jest zainteresowany trampoliną, która spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, to polecam trampoliny ogrodowe Springfree.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać. Dla moich dzieci trampolina jest największą atrakcją. Zobaczcie to - https://www.hop-sport.pl/trampoliny-ogrodowe/trampolina-hop-sport-8ft-244cm-czarno-zielona-z-siatka-wewnetrzna.html Moje dzieci potrafią spędzać tam mnóstwo czasu, wymyślają nowe zabawy, akrobacje. Ogólnie - mega fajny temat i mega fajna zabawka ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...