Samo Życie

Wybór deski snowboardowej na początek?

~ppaparno

~ppaparno

Planuję w tym roku nauczyć się jeździć na desce snowboardowej. Zastanawiam się jaka deska będzie najlepszadla początkującego? Nie chcę brać tych z wypożyczalni, bo sa trochę kiepskie jakościowo i dojechane.

~Weronek

~Weronek

Na początek taka deska z wypożyczalni nie jest taka zła, szczególnie jesli nie wiesz jednak czy będziesz dużo jeżdził czy nie. Jęsli jednak wiesz, ze ten sport Ci sie podoba to polecam zajrzeć sobie tutaj:
http://lulagoga.pl/blog/deska-dla-poczatkujacych-czyli-zaczynamy-przygode-ze-snowboardem/

Na stronie jest opisane w jaki sposób wybrac deskę. Najlepsza będzie miękka deska, deska taka jest może mniej precyzyjna ale bardziej stabilna i wiecej wybacza. Na twardej moze byc Ci na początku dość trudno.

jesli chodzi o wielkość to wszystko zalezy od Twojego wzrostu i wagi. Polecam skontaktować się ze sklepem i coś powinni Ci wybrac.

Olkarr

Olkarr

Oj nie zgodzę się... te w wypożyczalni to najczęściej drogi i porządny sprzęt. Na początek warto wypożyczyć chociaż na pierwsze lekcje, bo nie wiadomo czy w ogóle spodoba ci się ten sport.

208255 olkarr Kobieta, 25 lat, Kraków
fitness_baba

fitness_baba

Też uważam, że na początek powinieneś wypożyczyć deskę snowboardową. Uważam tak, ponieważ sam musisz przekonać się czy ten sport jest dla ciebie. Natomiast jeśli chodzi o naukę jazdy na desce snowboardowej to polecam stoki w Austrii, https://austria-na-narty.pl/.

197378 fitness-baba Kobieta, 42 lata, Sieradz