Psychoterapia

Borderline

~Onika

~Onika

Na początku chce żeby było jasne że bardzo ciężko mi to pisać, nawet nie wiem jak zacząć.
Jak miałam 13 lat miałam pierwsza próbę samobójcza, wtedy zdiagnozowano u mnie głęboka depresję, która rozwijała się we mnie od około dwóch lat. Takich prób było sporo w okresie 1-2 klasy gimnazjum, ale mimo tego żadne leczenie nie trwało u mnie dłużej niż miesiąc, mowa oczywiście o farmakologicznych, jeśli chodzi o terapię to do psychologa chodziłam przez 3 tygodnie, dłużej nie wytrzymałam.
Dwa lata temu, czyli jak miałam lat 17 wszystko wróciło, ale już nie miałam odwagi zrobić sobie konkretnej krzywdy nawet bardzo rozchwiana i zaczęłam walczyć z tym wszystkim wmawiajac sobie ze nie mam uczuc, że nie ma nikogo tyle wartego co ja, każdemu zyczylam jak najgorzej, a gdy któryś z moich partnerów seksualnych chciał coś więcej to z uśmiechem na twarzy go zostawialam. Kończąc 18 lat z faktu że miałam ciężką sytuację rodzinną zaczęłam pracę jako striptizerka.

Miesiac temu wyszłam z oddziału toksykologii, po probie samobójczej, gdyby nie szybka reakcja mojego brata to pewnie bym nie żyła. W szpitalu po rozmowie z psychiatra, którego oczywiście oklamalam że to że zrobiłam sobie krzywdę nie było celowe, zostałam przez niego określona jako borderline.
Najmniejszy impuls jest w stanie mnie rozwalić psychicznie, z jednej strony mnie to przeraża, z drugiej czerpie przyjemność z tego że robię sobie krzywdę, to tak jakby wszystkie nerwy że środka uciekały.

Moje pytanie jest następujące.. Jak się leczyć kiedy każda wizyta u lekarza uświadamia mnie i tym jak jest ze mną już źle? Jeśli nie będę się leczyć dalej która moja czesc wygra wojne w mojej głowie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~ass1222222

~ass1222222

a gdy któryś z moich partnerów seksualnych chciał coś więcej to z uśmiechem na twarzy go zostawialam... wiec widzisz ze brak tego czegos robi ci w móżgu dziure, postaw na dobrego i długiego a dostaniesz tyle szczęscia ze ci przejdzie kazda dyrdymała o której tu piszesz

trelka_morelka

trelka_morelka

wiesz, ze jest coś nie tak i pora po prostu to zaakceptować i od tego są lekarze. idź na terapie.

215023 trelka-morelka Kobieta, 26 lat, Flombork