Skocz do zawartości
Forum

Jak przywrócić chęć do życia po porodzie?


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry! Mam 21 lat Miesiąc od urodzenia dziecka zaczęło się sypać. Nie mogę na siebie patrzeć, wszystko jest dla mnie nudne; nic mnie nie cieszy. Czas ciąży był ciężki; teściowa namawiała mnie do "rozwiązania problemu"b; teściowie wciągali nas w saoje kłotnie (i w końcu się rozwiedli, chłopak spowodował wypadek; robił awantury. Studiuuję dziennie, pomaga mi rodzina i nie mam problemów finansowych. Mimo to życie jest jakieś szare. Nie mam znajomych, bo jedyna koleżanka się ode mnie odwróciła jak zaszłam w ciążę. Mój chłopak ma tylko jednego kolegę;ale on daleko studiuuje. Mieszkamy w jednym mieście,a w drugim studiuujemy i nie możemy wychodzić z tymi ludźmi; z którymi studiuujemy. On uważa; że dla mnie rozrywką powinny być studia (mam 4 dni w tyg zajęć, a on 2) i że w wakacje on chce jeździć na koncerty, wychodzić z kolegą na piwo i jeździć w odwiedziny do księdza, który mieszka w innym mieście. Mówi;że ja bym go zamknęła w domu najchętniej; wygania mnie, żebym pojechała z ciocią nad morze z dzieckiem; bo on chce odpocząć od nas. A ja kiedy mam niby odpocząć. Czasami chciałabym, żeby się wyprowadził z mojego domu i płacił tylko alimenty; bo robi ciągle bałagan; narzeka, że 3 razy w tyg się musi dzieckiem zająć; ma tajemnice przede mną z rodzicami (oni go lubią wykorzystywać finansowo; bo lubią żyć ponad stan i mają długi); włącza farelkę w upały i nie gasi świateł, ciągle czegoś zapomnina; jest upierdliwy. Dodam jeszcze, że on ma zespół Aspergera i czasem gada takie głupoty, że nie wytrzymuje psychicznie z nim

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...