Skocz do zawartości
Forum

Pytanie


innata

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry
Zaglądam na to forum już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz postanowiłam coś napisać. A dokładnie chciała zadać parę pytań. Nie wiem czy zadaje je w odpowiednim miejscu, jeżeli tak to przepraszam.

Aktualnie jestem w pierwszej klasie liceum i pasowało by wybrać już rozszerzenia, gdyż do końca stycznia musimy je podać. Moim już od dawna wymarzonym zawodem jest praca jako psycholog kliniczny. I chciałam zadać pytania właśnie na ten temat.

Przede wszystkim jakie rozszerzenie na maturę wybrać? Na jakie studia pójść (podejrzewam iż na psychologiczne, a później specjalizacje, ale wole się zapytać ;) )
i gdzie (miasto,uczelnia...) ? Gdzie po ukończeniu studiów i specjalizacji, można pracować ( czy w jakiś poradniach, albo szpitalach?) I jakie cechy powinna wykazywać osoba, która chce iść w tym kierunku i później naprawdę być w tym dobra by móc naprawdę pomagać. Bo do tego zawodu jednak, sama praca i chęci nie wystarczą ( przynajmniej według mnie ), trzeba mieć zajawkę (przepraszam, ale nie umiem tego nazwać :D )

Chciała bym aby na te pytania odpowiedziały osoby, które, że tak powiem są w temacie i odpowiedzą prawdziwie :)
Pozdrawiam innata

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...