Skocz do zawartości
Forum

Chrobliwa zazdrość


Katia84

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem strasznie zazdrosna o męża
Nie pozwalam żeby żadna koleżanka się zbliżyła do męża. Nie wiem czy powinna się udać do kogoś i szukać problemu gdzieś głębiej ale wiem że to nie jest normalne. Wszędzie widzę zagrożenia zastanawiam się czy on się patrzy na inne. Robię awantury na mieście. Nie ufam mu i za każdym razem myślę że może mnie zdradzić. Próbuję tłumaczyć sobie że tak nie powinnam ale było parę sytuacji które spowodowały te lęki. Ale tak się ciężko żyje kiedy się myśli cały czas o tym gdzie i z kim jest. Jak powinnam z tym walczyć? Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry.
Pisze Pani o "chorobliwej zazdrości", o tym, że wszędzie widzi zagrożenia, o braku zaufania i ciągłych awanturach z tego powodu.
Chyba intuicyjnie wyczuwa Pani, że ten problem ma głębsze podłoże i rzeczywiście może tak być.
Rzeczywiście warto, aby porozmawiała Pani o swoim problemie z psychoterapetą. Pomoże on Pani zrozumieć przyczyny tego, co Pani doświadcza i podejmie z Panią pracę w kierunku zmian, które pozwolą Pani pozbyć się lęków i odzyskać spokój i radość.
Gorąco namawiam do umówienia się ze specjalistą w świecie realnym, żeby mogła Pani opowiedzieć znacznie więcej o sobie i o tym, czego doświadcza, co pozwoli skutecznie Pani pomóc.

Pozdrawiam.

Agnieszka Dymska
Psycholog, psychoterapeuta
www.pomocpsychologa.pl
https://www.facebook.com/Agnieszka.Dymska/

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...