Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Szalony

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna
 1. Ja leczyłem się kanałowo w krakowskiej placówce stomatologicznej Denta-Med i zdecydowanie mogę polecić tę klinikę - profesjonalne leczenie w przystępnej cenie.
 2. Ja leczyłem się już kilka razy w krakowskiej placówce stomatologicznej Denta-Med i za każdym razem byłem zadowolony - polecam!
 3. Szalony

  Usuwanie Zęba.

  Warto skonsultować się z dentystą i ustalić najlepsze rozwiązanie. Ja miałem usuwanych kilka zębów w placówce stomatologicznej Denta-Med w Krakowie. Polecam - profesjonalne leczenie i przystępne ceny.
 4. Ja byłem na wybielaniu zębów w krakowskiej placówce stomatologicznej https://denta-med.com.pl/pl. Zdecydowanie mogę polecić tę klinikę.
 5. Szalony

  Implanty zębów

  Ja miałem wstawiane implanty w Krakowie, a dokładnie w placówce stomatologicznej https://denta-med.com.pl/pl. Zdecydowanie mogę polecić tą klinikę - profesjonalne leczenie.
 6. Ja miałem wszczepiane implanty w krakowskiej placówce stomatologicznej https://denta-med.com.pl/pl. Polecam
 7. Szalony

  dobry dentysta

  Jeżeli szukają Państwo dobrego dentysty w Krakowie, polecam centrum stomatologiczne https://denta-med.com.pl/pl. Klinika ta oferuje szeroki wachlarz usług, profesjonalną i szybką obsługę.
 8. Osobiście polecam klinikę stomatologiczną w Krakowie https://denta-med.com.pl/pl. Podczas korzystania z usług tej placówki, otrzymałem szybkie, bezproblemowe leczenie od profesjonalnych dentystów.
 9. Szalony

  Dentysta kraków

  Ja polecam dentystę https://denta-med.com.pl/pl . Działa w Krakowie i mają świetną ofertę.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...