Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

basia86

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

Personal Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miasto
  WROCŁAW
 1. basia86

  Żylaki

  Ja ostatnio wpadłam na nową metodę zamykania żylaków - skleroterapia i znalazłam lekarza który się tym zajmuje na https://cm-1look.pl/chirurgia/. Jestem bardzo zadowolona bo to naprawdę działa.
 2. basia86

  Jak leczyć żylaki?

  Ja skorzystałam z oferty https://cm-1look.pl/chirurgia/ i poszłam na zabieg skleroterapii – jest to mało inwazyjna metoda zamykania żylaków. Jestem bardzo zadowolona bo praktycznie nie ma już problemu.
 3. Ja się naczekałam na NFZ a i tak nic z tego nie wyszło, lekarz mnie zbył po prostu. Poszłam prywatnie do https://cm-1look.pl/chirurgia/ i nie było problemu, lekarz wyjaśnił mi co można z tym zrobić i zdecydowałam się na nowoczesny zabieg skleroterapii, no i po żylakach ani śladu.
 4. Jakiś czas temu dowiedziałam się o tym że jestem chora na stwardnienie rozsiane. Wiedziałam że sama sobie nie poradzę dlatego zaczęłam szukać pomocy . Znalazłam fundację pomóż walczyć o życie, wypełniłam prosty formularz i założyłam subkonto przez ich stronę https://pomozwalczyc.pl/programy/, trwało to krótką chwilę a na drugi dzień odezwała się do mnie fundacja. Wsparcie i pomoc którą od nich otrzymałam jest nie do opisania. Nie jest łatwo być samemu z chorobą dlatego warto zwrócić się po pomoc.
 5. Kilka lat temu zaczął się mój koszmar. Dowiedziałam się że choruję na stwardnienie rozsiane... Szybko okazało się że leczenie i rehabilitacja wymagają dużego wkładu finansowego a choroba postępuje w szybkim tempie. Wtedy moja przyjaciółka powiedziała mi o fundacji Pomóż walczyć o życie, która wspiera osoby takie jak ja. Pomogli mi przebrnąć przez najgorszy okres choroby i dali wsparcie finansowe. Do tego otrzymałam wsparcie od wielu pozytywnie nastawionych do życia osób, które przekazały mi też dużo informacji na temat mojej choroby. Do zbierania pieniędzy na leczenie i rehabilitację wystarczyło utworzyć subkonto na ich stronie internetowej https://pomozwalczyc.pl/programy/ w ciągu doby miałam subkonto.
 6. basia86

  Pomoc w leczeniu

  Zmuszona sytuacją - moja babcia zachorowała na stwardnienie rozsiane, zaczęłam szukać fundacji która zajmuje się pomocą takim osobom i ich rodzinom. W internecie trafiłam na fundację Pomóż walczyć o życie. Pomogłam babci założyć subkonto na ich stronie https://pomozwalczyc.pl/programy/. Bardzo ważne nie ma u nich żadnych składek ani opłat, a pomoc która od nich płynie jest nie do opisania
×
×
 • Dodaj nową pozycję...