Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

heldens

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0 Neutralna

Personal Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miasto
  n
 1. Chory89 Mam tylko nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że nie każdy ma takie dolegliwości jak ty i adekwatnie do swojego stanu będziesz oceniał zabieg. Od Cb i to co napiszesz zależy zdrowie wielu ludzi, bo na pewno będziesz tutaj opisywał kroczek po kroczku jak się czujesz i jak ty to widzisz. Masz nie tylko swoje zdrowie w rękach, ale tak jakby innych również. Życzę Ci wszystkiego najlepszego po operacji i powrotu do normalnego funkcjonowania, trzymam kciuki ;)
 2. Spaślak Rób potrzebne badania i jeśli będą wskazania zasuwaj na zabieg, skoro tak Cię boli, ja bym się nie zastanawiał na Twoim miejscu.
 3. Widzę nowy wysyp przepukliniarzy xD Spaślak Przestań tyle żreć...To będziesz się lepiej czuć. Swoją drogą nie wiem czy odniosłem dobre wrażenie, ale czyżby przepukliniarze byli teraz jakby częściej wysyłani na operację? Wcześniej jakoś gastrolodzy odradzali, a może mi się wydaje.
 4. Marcin Spoko, jak ktoś chce ryzykować i być kulturystą to niech sobie będzie, tylko potem ewentualne płacze niech sobie zgłasza nie wiem gdzie, ja bym niczego nie dźwigał żeby chociaż z 20 lat potrzymało i żeby mieć normalne życie i tyle w temacie.
 5. Tak wpadłem sprawdzić, czy ktoś wymyślił coś nowego i rzucił mi się komentarz jakiegoś użytkownika. Nie nie chcę zniechęcać kogokolwiek do podjęcia się operacji, ale aktualnie widzę to na zasadzie, praca fizyczna do końca życia wykluczona, poza jakimiś wiadomo domowymi obowiązkami, żadnych ćwiczeń siłowych na siłce, czy praca jako robol z ciężarami. A jeśli nie ma się możliwości zmienia branży, ja bym się nie operował.
 6. Problem takich ludzi polega na tym, że oni tak naprawdę nie wierzą, nie zawierzyli swojego życia Bogu, więc ok chodzą do kościoła, ale nie ogarniają do końca co tam robią. Tacy żadnej nie trzeba dawać jak nie chcesz, przymusu nie ma.
 7. Do autorki, postaraj się odnaleźć Boga, żaden psychiatra Ci nie pomoże, nafaszerują Cię prochem i mają gdzieś, jak będzie reagował na to Twój organizm. Bóg jest jedyną opcją, wyciągnięcia człowieka z bagna XXIw. Podstawą jest zawierzyć mu swoje życie i on będzie was prowadził, każdego - bez wyjątków.
 8. To jest właśnie życie bez Boga, wszędzie tylko wpychają LGBT, a potem co raz więcej jest ludzi z depresją i pokrewnymi chorobami. Do autorki - spróbuj odnaleźć Boga, on czeka na Ciebie zawsze, nigdy się od Cb nie odwróci i poczujesz szczęście, wielkie szczęście jak wrócisz na właściwą drogę, wielu było w podobnej sytuacji, teraz są szczęśliwi :) I nie słuchaj tych ludzi, którzy mówią ciemnogród bla bla, bo właśnie tacy ludzie mają najczęściej ze sobą jakiś problem. Dużo energii i wiary! Będzie dobrze :)
 9. Skoro poszedłeś do Dzielickiego to zadzwoń do niego i zapytaj o co chodzi.
 10. No dobrze, ja się nie będę spierał, to nie kosztuje wiele wysiłku poszperać w internecie i znaleźć informacje, tylko potem ludzie przez takich jak ty, idą do gościa, który jest mega wiekowy, a w razie reoperacji za przeproszeniem ze.rają się, bo nie wiadomo czy gość będzie jeszcze wykonywał zawód, albo czy nie przejdzie na drugi świat i pytanie kto się tego podejmie.
 11. Doświadczenie? Fach? A co z tymi, którym spieprzył życie, nieudolną operacją? Było już ich wielu, także na tym forum.
 12. Wg mnie prof. Dzielicki to taka osoba, która dawno już powinna być na emeryturze, bawić wnuki i pielęgnować kwiatki w ogródku..
 13. Bo ludzie wpisują, "najlepszy chirurg od przepuklin" wyskakuje im dzielicki i lecą jak pszczoły do miodu, nie sprawdzając kto to taki.
 14. heldens

  Seks w trakcie okresu

  Matko, ludzie upodlają się do poziomu zwierząt i nawet podczas miesiączki uprawiają seks, obrzydliwe i poniżające...
 15. Nie zasługujesz na nią, jak Ci nie wstyd, mieć taki skarb, a ty wygłaszasz takie opinie...Wiara kojarzy Ci się z obłudą, wsadzasz wszystkich do jednego wora, to po co jesteś z tą dziewczyną, przecież WSZYSCY katole są źli...Ja jako wierny katolik współczuję, przede wszystkim tej dziewczynie, napisałeś, że dużo się modli, może właśnie za Ciebie. Wgl. okropnie czyta się to co napisałeś. I serio pomyśl o tym, żeby odejść od niej, bo spalisz się niedługo ze wstydu, chodząc z takim ciemnogrodem, pewnie stracisz wszystkich kolegów.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...