Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

fitness_baba

Użytkownik
 • Zawartość

  136
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez fitness_baba

 1. Moim zdaniem niezbędne jest dobre oświetlenie lustra. Można je oświetlić wokoło na przykład taśmą LED. Widziałam taką inspirację oświetleniową na stronie internetowej, https://klusdesign.pl/.
 2. fitness_baba

  Sporty

  Hej, ja zimą uwielbiam jeździć na nartach i snowboardzie. Świetne stoki do uprawiania tych sportów zimowych są w Austrii, https://austria-na-narty.pl/.
 3. Uwielbiam jeździć do Austrii, https://austria-na-narty.pl/ o każdej porze roku. Jest tak, ponieważ zimą kocham jeździć na nartach i snowboardzie na tamtych stokach, natomiast w porach ciepłych lubię chodzić po górach i podziwiać tamtejsze widoki.
 4. Dziewczyny jeśli szukacie jakiś ciekawych, nowoczesnych inspiracji oświetleniowych do domu/mieszkania, to proponuje zajrzeć na stronę internetową, https://klusdesign.pl/.
 5. fitness_baba

  Wnętrza

  Ja urządzając swoje wnętrza, to jeśli chodzi o oświetlenie, inspirowałam się inspiracjami oświetleniowymi, które są na stronie internetowej, https://klusdesign.pl/.
 6. Duży wybór stepperów jest w sklepie internetowym, https://www.hop-sport.pl/.
 7. Według mnie zarówno rowerek treningowy, jak i bieżnia do biegania, to dobry pomysł. Ja kupiłam sobie rowerek treningowy i bieżnię do biegania do swojej domowej siłowni. Zakupiłam je w sklepie internetowym, https://www.hop-sport.pl/.
 8. Duży wybór rowerków treningowych jest w sklepie internetowym, https://www.hop-sport.pl/.
 9. Hej, jakie uprawiacie sporty ekstremalne? Ja zawsze zimą, wyjeżdżam w góry, na narty do Włoch, https://www.narty-wlochy.pl/. I właśnie tam, uprawiam różne sporty ekstemalne, zarówno zimowe, jak i letnie. Jest tak, gdyż są tam świetne stoki :).
 10. Jakieś stoliki kawowe, widziałam w sklepie internetowym, https://scandicsofa.pl/.
 11. Ja ostatnio przez internet, w sklepie internetowym, https://scandicsofa.pl/, kupiłam sobie wygodny fotel.
 12. fitness_baba

  Czarna łazienka

  Ja mam czarną łazienkę. Na ścianę wybrałam czarne płytki. Moja dobra rada jeżeli już decydujesz się na czarną łazienkę, pomyśl o jej dobrym oświetleniu. Wiele ciekawych i nowoczesnych inspiracji co do oświetlenia łazienki i nie tylko, znajdziesz na stronie internetowej, https://klusdesign.pl/.
 13. Cześć, ja przy małych dzieciach nie za bardzo mogę ćwiczyć i uprawiać jakiś sport. Z tego też względu, urządziłam sobie w domu taką małą siłownię. Sprzęty do takiej domowej siłowni, kupiłam w sklepie internetowym, https://www.hop-sport.pl/.
 14. Po prostu zdrowo się odżywiaj, unikaj słodyczy i słonych przekąsek, jedz dużo warzyw i owoców, pij też wodę niegazowaną. Absolutnie nie możesz również zapomnieć o aktywności fizycznej, dlatego też ćwicz, uprawiaj jakiś sport. Możesz też, tak jak ja urządzić spbie w domu taką małą domową siłownię. Sprzęty do domowej siłowni, kupisz w sklepie internetowym, https://www.hop-sport.pl/.
 15. W tej kwestii, przeszukaj stronę internetową, Klusdesign.pl.
 16. Ja urządzając swój dom inspiracje oświetleniowe, zaczerpnęłam ze strony internetowej, Klusdesign.pl.
 17. Będąc już na etapie końcowym urządzania domu, pomyśl o wygodnych meblach wypoczynkowych. Ja takie, kupiłam w sklepie internetowym, SCANDICSOFA.PL.
 18. Ja ostatnio przez internet, kupiłam łóżko w stylu skandynawskim. Znalazłam je w sklepie internetowym SCANDICSOFA.PL.
 19. Może kup sobie do domu takie sprzęty fitness, jak: bieżnia do biegania, rowerek treningowy. Wszystkie te sprzęty fitness do domowej siłowni, kupisz w sklepie internetowym, hop-sport.pl bądź hegen.com.pl.
 20. Cześć, ja schudłam zdrowo się odżywiając, to znaczy: piłam dużo wody niegazowanej, jadłam więcej owoców i warzyw, unikałam słodkich i słonych przekąsek, a także słodkich napoi. Oczywiście też ćwiczyłam. Zrobiłam sobie taką domową siłownię, do której kupiłam sprzęty fitness do domu. Kupiłam je w sklepie internetowym, hop-sport.pl. Możesz również zobaczyć w sklepie internetowym, hegen.com.pl.
 21. Fajne inspiracje oświetleniowe do salon i nie tylko są na stronie internetowej, Klusdesign.pl.
 22. fitness_baba

  Wyposażenie domu

  Jeśli chodzi o nowe meble wypoczynkowe, to polecam sklep internetowy, SCANDICSOFA.PL.
 23. Ja, by biegać zimą, kupiłam sobie bieżnię do biegania do domu. Tego zakupu, dokonałam w sklepie internetowym, hop-sport.pl.
 24. Jeżeli będziesz chciała wybrać się gdzieś dalej z dziećmi na rodzinny wyjazd z dziećmi to polecam Austrię, austria-na-narty.pl.
 25. Ja mężowi na Walentynki zafundowałam wspólny wyjazd w góry, na narty do Austrii, austria-na-narty.pl.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...