Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Karol82

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0 Neutralna

Personal Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miasto
  Warszawa
 1. Karol82

  Implanty zębów

  Poczytałem o Mołdawii, Renata, to najbiedniejszy kraj w Europie!! Pewnie, lepiej do Mołdawii, niż na Ukrainę, ale czy oni tam naprawdę tak umieją to wszystko, o czym piszą? Przecież specjaliści powini być wykształceni, mieć kursy z najnowszymi technologiami, uczyć się za granicą. W ogóle może być ich stać, w tej Mołdawii, na wykształcenie takich super dentystów, o jakich piszą? No a zakup sprzętu... Przecież to są koszty niebotyczne! Wątpię, żeby ceny, jakie są na tej twojej stronie były prawdziwe. Na pewno jest jakiś haczyk, w styludodatkowych opłat w czasie wycieczek zagranicznych:) Coś w stylu, nie wiem, opłaty klimatycznej, procentu, podatku...
 2. Karol82

  Implanty zębów

  Wchodziłem na tę stronę, Renata. Nie wiem, co o tym myśleć. Jako reklama wygląda pięknie, ceny przystępne, ale, wiesz, jak mówią Rosjanie - bezpłatny ser tylko w pułapce na myszy:)) Rozmawiałaś z nimi, dzwoniłaś? Zresztą, powiedzą pewnie to, co chcesz usłyszeć;) A pieniądze jak się płaci? Jeżeli część z góry, to już jasne o co chodzi....
 3. Karol82

  Implanty zębów

  Renata, daj nazwę tej strony z Mołdawii. Poczytam może. No ale ciągle mówię - nie wolno być naiwnym! Co by nie pisali Mołdawianie, trzeba polegać przede wszystkim na zdrowym rozsądku:)
 4. Karol82

  Implanty zębów

  Co to za firma, co za strona, Renata? W jakim języku? Ja nie znam mołdawskiego i z angielskim to tak średnio... No, ale w ogóle to w internecie, na stronie, możesz napisać co dusza zapragnie, nie wiem, nie wiem...
 5. Karol82

  Implanty zębów

  Bujać to my....:) Nie bardzo chce mi sie wierzyć w całą tę mołdawską stomatologię. Jakoś to nazbyt ładnie wygląda - i ceny i serwis i gearancja na parę lat. Nie daj się nabrać, pewnie już niejeden wpadł jak śliwka w szambo, wierząc w podobne obietnice!:)
 6. Karol82

  Implanty zębów

  Bujać to my...:) Ty wierzysz w takie cuda? W ogóle mnie nie przekonuje ta Mołdawia. I tanio, i bezpiecznie i gwarancja na parę lat. Nie daj się wkręcić! Myślę, że niejeden już się naciął na podobne obietnice)))
 7. Karol82

  Implanty zębów

  Ty poważnie, Mołdawia!!??? A to przecież najbiedniejszy kraj Europy! Może i tam leczą zęby dobrze, ale czy Ciebie tam nie zrobią w konia, nie oszukają na pieniądze? Piszesz, że tam taniej - ale na ile taniej w rzeczywistości? A co z podróżą, hotelem? przecież leczenie to nie jeden, dwa dni, a co najmniej tydzień czy dwa tygodnie! Wiem, sam pisałem, że do odważnych świat należy, no, ale Mołdawia.... Pomyśl trzy razy, Renata:)) A w ogóle znalałaś tam konkretną klinikę?
 8. Karol82

  Implanty zębów

  Ja pomału zaczynam już sie szykować do wstawienia implantu. Niby wybrałem klinikę, robią implant za 5000. Czyli wszystko może mi się obejść w jakichś 15000. Kupa kasy. Włąsciwie tylko pieniądze mnie jakoś tak powstrzymują. Chce się mimo wszystko jakoś zaoszczędzić, chociaż na zdrowiu niby oszczędzać nie wolno. Jak tu żyć w ogóle, zastanawiam się - dziś 15000 na zęby, jutro ze trzy razy tyle zostawi się u innych specjalistów. Jakoś ten nasz kraj niby coraz przyjaźniejszy dla ludzi, a z drugiej - wszyscy tylko czekają z uśmiechem i otwartym porfelem na twoją kasę.
 9. Karol82

  Implanty zębów

  Renata, gadu-gadu. Trzeba szukać rozwiązań, a nie myśleć i myśleć bez końca. Byłaś u dentysty, zrobił chałę, trudno. Są jeszcze inni - w Twoim mieście, w wojewódzwtwie,, w Polsce, nawet za granicą. Jakoś jestem dziś w bojowym nastroju i jeśli by mi ktoś powiedział - jedź na Seszela, tam ci wylecza wszystko i będzie super, to bym spakował walizkę i poleciał! Trzeba podejmować czasem szybkie decyzje w ważnych sprawach.. A zdrowie jest podobno najważniejsze!!!
 10. Karol82

  Implanty zębów

  Nie trzeba tak radykalnie, Renata! Wyrwać wszystkie zęby:)) Słuchaj, niei trzeba się poddawać! Jeśli by tak zrobić, trzeba by po pierwsze wydać tyle pieniędzy, ile w życiu nie widziałaś:)) (bez obrazy, oczywiście) Teraz są takie techniki, że głowa mała. Byłem przedwczoraj w klinice, no po prostu super! Pokazali mi portfolio, jak z czarnych pieńków (dosłownie!!!) robią pełną klawiaturę, uśmiech hollywoodzki. Niesamowite, co ci ludzie umieją. No, ale zapytałem o ceny w końcu. Za sześć przednich zębów, z których obiecali zrobić cudo uśmiech (krzywe mam te zębiska..), trzeba by wybulić prawie 20 000!!! Ha, ha! Nie mają konkureencji, mogą sobie pozwolić...
 11. Karol82

  Implanty zębów

  Oj, niedobrze! Ale, widzisz, piszesz o zabiegach za granicą. Jeżeli tam by się coś takiego zdarzyło, to myślisz, że byłoby inne podejście dentysty? Trudno oczekiwać, że zawsze to, za co płacimy, i to niemało, będzie wykonane na poziomie. Ja miałem problem z rentgenem zębów, niektórzy dentyści widzieli na nim jedno, inni - jeszcze coś innego. Czasami wydaje się, że ci ludzie tylko udają, że mają jakąś głęboką wiedzę. Ciekawe, że każdy nowy gabinet czy klinika, w którą pójdziesz, zleca zrobienie nowego rentgena, potem stomatolog siedzi nad nim z mądrą miną, opowiada, co wyczytał ze zdjęcia i inkasuje kilkadziesiąt złotych za konsultację. Ja mam tak od trzech tygodni - byłem w 3 klinikach, wszędzie prześwietlili mi zęby, pokiwali głowami i wzięli kasę, nic naprawdę nie robiąc. Zastanawiam się, ile razy można robić taki rentgen, może od samego promieniowania zęby mi wypadną!;))
 12. Karol82

  Implanty zębów

  Ja rozumiem, że może za granicą taniej. Ale przecież, jak się zastanowić, to chyba nie jest najlepszy pomysł. Kto za granicą da gwarancję, że wszystko będzie dobrze, że nie będzie powikłań. No, a jeśli będą, to kto będzie wszystko naprawiał? Poza tym w Polsce mimo wszystko jest zawsze jakieś wyjscie awaryjne - jeden dentysta schrzani, to drugi może uratować ząb na przykład. Jeżeli leczysz się gdzieś w Słowacji czy na innym wschodzie, to zupełnie sama zostaniesz z problemem, jeśli zabieg się nie uda. Sam nie wiem. Jednak co u siebie, to u siebie. Chociaż na pewno nie tanio:)
 13. Karol82

  Implanty zębów

  Nie wiem, czy można wierzyć w wysoki poziom usług w takich klinikach. Różne rzeczy się słyszy - materiały mają tanie, potem trzeba i tak wszystko robić od nowa w Polsce. I tak w rezultacie nie wychodzi w ogóle taniej.
 14. Karol82

  Implanty zębów

  U nas niby robią już na światowym poziomie... Ale po światowemu to można robic wszędzie, gdzie jest sprzęt i lekarze z doświadczeniem. U nas leczą zęby ludzie z Zachodu i mi się wydaje, że to też wpływa na ceny. Prywatne gabinety i kliniki chcą zarabiać więcej i więcej.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...