Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Paweł 88

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0 Neutralna

Personal Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miasto
  Szczecin
 1. Dzień dobry. Nie wiem do jakiego lekarza udać się na poradę psychiatra czy psycholog? Chciałbym uzyskać pomocy od specjalisty. Prowadzę firmę że wspólnikiem który jest moim bratem. Czasami dochodzi do kłótni z wymianą zdań obraźliwych oraz przekleństw. Ostatnio podczas wymiany zdań wspólnik "brat" wpadł w furie, szal i zaczął mnie okladac pięściami z całej siły. Poobijal mi żebra oraz uszkodził rękę. Akcja trwał około minuty puki osoba postronna nie sciagnela go ze mnie. Chciałbym zapytać jakiejś osoby czy taka sytuacja napadu silowego na osobę w trakcie dialogu jest normalana? Dodam że brat codziennie ćwiczy na siłowni. I jest dużo silniejszy od emnie. Zgodził się pojechać ze mną na poradę aby osoba postronna oceniła tą sytuację. Boję się że znów mnie zaatakuje. Proszę o pomoc czy lekach psychiatra w tym temacie bardziej pomoże czy raczej psycholog? Bardzo dziękuję za pomoc w doborze drogi rozwiązania problemu
 2. Dzień dobry. Nie wiem do jakiego lekarza udać się na poradę psychiatra czy psycholog? Chciałbym uzyskać pomocy od specjalisty. Prowadzę firmę że wspólnikiem który jest moim bratem. Czasami dochodzi do kłótni z wymianą zdań obraźliwych oraz przekleństw. Ostatnio podczas wymiany zdań wspólnik "brat" wpadł w furie, szal i zaczął mnie okladac pięściami z całej siły. Poobijal mi żebra oraz uszkodził rękę. Akcja trwał około minuty puki osoba postronna nie sciagnela go ze mnie. Chciałbym zapytać jakiejś osoby czy taka sytuacja napadu silowego na osobę w trakcie dialogu jest normalana? Dodam że brat codziennie ćwiczy na siłowni. I jest dużo silniejszy od emnie. Zgodził się pojechać ze mną na poradę aby osoba postronna oceniła tą sytuację. Boję się że znów mnie zaatakuje. Proszę o pomoc czy lekach psychiatra w tym temacie bardziej pomoże czy raczej psycholog? Bardzo dziękuję za pomoc w doborze drogi rozwiązania problemy .
 3. Witaj Lekarze mówią że taka budowa mózgu nie ma czym się przejmować. Zrozumiał bym to gdybym nie odczuwał bólów głowy oraz uczuć jej dretwienia. Do tego od 3 dni kiedy ból się nasilil mam zaburzenia z zasypianiem. Organizm czuje że już pada ziewam poce się już ze zmęczenia a kiedy zamykam oczy w ogóle spać mi się nie chce. Są ból był do zniesienia ale niemoc ostatnich nocy zasypiania powaliła mnie strasznie. Prawie funkcjonować nie można człowiek jest tak bez sił jak się nie wyspi .. Proponowano mi kiedyś neuroendoskopie nie wiem czy nie będę musiał tego zrobić. Pytanie tylko czy idą za tym jakieś powikłania? ??
 4. Witaj. Lekarze mówią że taka budowa mózgu nie ma czym się przejmować. Zrozumiał bym to gdybym nie odczuwał bólów głowy oraz uczuć jej dretwienia. Do tego od 3 dni kiedy ból się nasilil mam zaburzenia z zasypianiem. Organizm czuje że już pada ziewam poce się już ze zmęczenia a kiedy zamykam oczy w ogóle spać mi się nie chce. Są ból był do zniesienia ale niemoc ostatnich nocy zasypiania powaliła mnie strasznie. Prawie funkcjonować nie można człowiek jest tak bez sił jak się nie wyspi .. Proponowano mi kiedyś neuroendoskopie nie wiem czy nie będę musiał tego zrobić. Pytanie tylko czy idą za tym jakieś powikłania?
 5. Witam. mam torbie w glowie 3 komory mozgowia wykryty 2 lata temu badaniem rezonansu. Tydzien temu ponowilem badanie i nie bardzo rozumiem opisu, prosil bym o pomoc. Opis:Badanie mr mozgowia wykonane aparatem hitahi airis vento 0,3T sekwencjami FSE, GE w obrazach T1 I T2 zaleznych w sekwencjach flair. Widoczna odmiana rozwojowa w postaci przetrwałej jamy przegrody przezroczystej (szerokosci LR do 10mm) oraz jamy wergi (szerokosci LR do 16mm) Prosze o wyjasnienie teg opisu . dziekuje. Odp. lekarza. Opis nie wskazuje na żadne zmiany patologiczne Widoczna w MRI odmiana rozwojowa ! taka Pana "uroda" - w postaci przetrwałej jamy przegrody przezroczystej (szerokosci LR do 10mm) oraz jamy wergi (szerokosci LR do 16mm) Czy nie ma Pani stresów, lęków, zaburzen snu? Pozdrawiam Następne moje pytanie do lekarza: Mam stresy obawa o ten torbiel, lekkie stany lekkowe oraz od 4 dni mocne zaburzenia snu. Z moja głową jest rożnie czasami jest tydzień ze prawie nie boli później 2 tygodnie umiarkowanych buli, ale 3 dni temu złapał mnie taki bul dziwny, myślałem ze zaraz opadnę na ziemie takie uczucie, i od tej nocy cala głowa jak by mi zdrętwiała, pierwsza noc zero snu prze 27h, druga noc może 4h snu, trzecia noc już prawie 7h snu i dzisiejsza czwarta noc z powrotem jak pierwsza prawie zero snu. Organizm niby zmęczony ale jak zamykam oczy cały czas ból dziwny w głowie i kompletna nie moc zasypiania. Meczarnia pocenie sie... straszne. Wcześniej nie miałem takich problemow. Czy będzie konieczne leczenie neuroendoskopowe? Czy jest to bezpieczny zabieg? Czy torbiel morze z powrotem się odnowić po zabiegu? Dziekuje za pomoc oraz szybką odpowiedz.
 6. MĘŻCZYZNA , 27 LAT , POLSKA Witam. mam torbie w glowie 3 komory mozgowia wykryty 2 lata temu badaniem rezonansu. Tydzien temu ponowilem badanie i nie bardzo rozumiem opisu, prosil bym o pomoc. Opis:Badanie mr mozgowia wykonane aparatem hitahi airis vento 0,3T sekwencjami FSE, GE w obrazach T1 I T2 zaleznych w sekwencjach flair. Widoczna odmiana rozwojowa w postaci przetrwałej jamy przegrody przezroczystej (szerokosci LR do 10mm) oraz jamy wergi (szerokosci LR do 16mm) Prosze o wyjasnienie teg opisu . dziekuje. Odp. lekarza. Opis nie wskazuje na żadne zmiany patologiczne Widoczna w MRI odmiana rozwojowa ! taka Pana "uroda" - w postaci przetrwałej jamy przegrody przezroczystej (szerokosci LR do 10mm) oraz jamy wergi (szerokosci LR do 16mm) Czy nie ma Pani stresów, lęków, zaburzen snu? Pozdrawiam Następne moje pytanie do lekarza: Mam stresy obawa o ten torbiel, lekkie stany lekkowe oraz od 4 dni mocne zaburzenia snu. Z moja głową jest rożnie czasami jest tydzień ze prawie nie boli później 2 tygodnie umiarkowanych buli, ale 3 dni temu złapał mnie taki bul dziwny, myślałem ze zaraz opadnę na ziemie takie uczucie, i od tej nocy cala głowa jak by mi zdrętwiała, pierwsza noc zero snu prze 27h, druga noc może 4h snu, trzecia noc już prawie 7h snu i dzisiejsza czwarta noc z powrotem jak pierwsza prawie zero snu. Organizm niby zmęczony ale jak zamykam oczy cały czas ból dziwny w głowie i kompletna nie moc zasypiania. Meczarnia pocenie sie... straszne. Wcześniej nie miałem takich problemow. Czy będzie konieczne leczenie neuroendoskopowe? Czy jest to bezpieczny zabieg? Czy torbiel morze z powrotem się odnowić po zabiegu? Dziekuje za pomoc oraz odpowiedz.
 7. Witam. mam torbiel w glowie 3 komory mozgowia wykryty 2 lata temu badaniem rezonansu. Tydzien temu ponowilem badanie i nie bardzo rozumiem opisu, prosil bym o pomoc. Opis:Badanie mr mozgowia wykonane aparatem hitahi airis vento 0,3T sekwencjami FSE, GE w obrazach T1 I T2 zaleznych w sekwencjach flair. "Widoczna odmiana rozwojowa w postaci przetrwałej jamy przegrody przezroczystej (szerokosci LR do 10mm) oraz jamy wergi (szerokosci LR do 16mm)" Prosze o wyjasnienie teg opisu . dziekuje.
 8. Witam. mam torbiel w glowie 3 komory mozgowia wykryty 2 lata temu badaniem rezonansu. Tydzien temu ponowilem badanie i nie bardzo rozumiem opisu, prosil bym o pomoc. Opis:Badanie mr mozgowia wykonane aparatem hitahi airis vento 0,3T sekwencjami FSE, GE w obrazach T1 I T2 zaleznych w sekwencjach flair. Widoczna odmiana rozwojowa w postaci przetrwałej jamy przegrody przezroczystej (szerokosci LR do 10mm) oraz jamy wergi (szerokosci LR do 16mm) Prosze o wyjasnienie teg opisu . dziekuje.
 9. Zrobiłem cały szereg badań ob łącznie z tarczyca moczem itp. Wszystkie badanie wyszły w normie czyli dobre. Ale z takim bólem głowy ciężko cala dzień funkcjonować. Dlatego chciałbym poszukać przyczyny. Wysypiam się dobrze na dzień dzisiejszy nigdzie nie pracujesz. Dużo spaceruje dobrze się odrzywiam. Pije dużo soków z owoców i warzyw. Nie mam pojęcia z kad ten ból..
 10. Przeswietlenia kręgosłupa nie robiłem, w sumie nigdy nie miałem problemów z kręgosłupem. Pamiętam w Norwegii dwa epizody jak mnie złapał ból jak Sie schylilem i ledwo się podniosłem ale rozruszalem i po jakimś czasie przeszło. Miałem tak dwa razy. Bylem pewien że to rwa kulszowa. Objawy na to wskazywały. A ten dziwny ból wszedł mi od miesiąca w dolnej części pleców.
 11. W Norwegii żadnych strasznych przeżyć nie miałem . Podczas pobytu w Norwegii czułem się świetnie zdrowotnie, sny jakieś miewalem ale bardzo zadko. Tylko po powrocie do polskiego się wszystko zaczęło. I to mniejsze strasznie dziwiło.
 12. Witam, od jakiś 4msc miewam codzienne sny. W większości są to koszmary. Rok czasu pracowałem w Norwegii 2014 roku podczas pobytu w Norwegii nie było żadnych z tych objawów, normalnie przespane noce, funkcjonowanie w ciągu dnia ok. przyjechałem do polski w listopadzie. Po jakiś 2 tyg od przyjazdu zaczęła mie piec, dretwiec i pobolewac glowa. I codzienne sny bardzo dużo koszmarów po których ciężko zasnąć a jak już się uda to kolejny koszmar i znów ciężki zasnąć. Co z tym idzie cały dzień czuje te dretwiec i pieczenie myśląc cały czas o tym. Kiedy się czymś mocno zajmę to boli nie czuje. Od jakiegoś miesiąca pokazały się bóle kręgosłupa w dolnej części. Bóle w dzien są lekko odczuwalne. Najgorzej jak długo leżę i musze się podnieść lub zmienić pozycję. Od kiedy pamiętam przejmuje się swoim zdrowiem. Co mniej coś zaboli zaraz podejrzewam raka. Proszę o pomoc w mojej sprawie. Z góry ą dziękuję i pozdrawiam. Paweł Szczecin
 13. Witam, od jakiś 4msc miewam codzienne sny. W większości są to koszmary. Rok czasu pracowałem w Norwegii 2014 roku przyjechałem do polski w listopadzie. Po jakiś 2 tyg od przyjazdu zaczęła mie piec, dretwiec glowa. I codzienne sny bardzo dużo koszmarów po których ciężko zasnąć a jak już się uda to kolejny koszmar i znów ciężki zasnąć. Od jakiegoś miesiąca pokazały się bóle kręgosłupa w dolnej części. Bóle w dzieł są lekko odczuwalne. Najgorzej jak długo leżę i musze się podnieść lub zmienić pozycję. Od kiedy pamiętam przejmuje się swoim zdrowiem. Co mniej coś zaboli zaraz podejrzewam raka. Proszę o pomoc w mojej sprawie. Z górą dziękuję i pozdrawiam. Paweł Szczecin
×
×
 • Dodaj nową pozycję...