Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

ka-wa

Użytkownik
 • Zawartość

  312
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana ka-wa w dniu 13 Listopad 2020

Użytkownicy przyznają ka-wa punkty reputacji!

Reputacja

5 Neutralna

1 obserwujący

Personal Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miasto
  Toruń

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. https://www.medme.pl/choroby/krwiak-podtwardowkowy,196.html Powinien koniecznie skonsultować się z lekarzem.
 2. ka-wa

  Pierwsza wizyta

  Poczytaj opinie w necie. USG piersi, jak chcesz, musisz zrobić we własnym zakresie. Co do antykoncepcji, o wszystko możesz pytać google.
 3. ka-wa

  Kącik poetycki

  Właśnie pomyślałam o Tobie, ale Twoje wiersze są mądre, refleksyjne, z duszą, cokolwiek ta dusza oznacza.
 4. Gdzie to było? Tutaj można też założyć forum prywatne, tematyczne, ale jak, to dokładnie nie wiem, bo ja korzystam z telefonu, to nawet tego nie widzę. Jakbyś była zalogowana, to na laptopie byś wszystko widziała. Ale my tu zaśmiecamy wątek, w takich sprawach organizacyjnych może załóż nowy wątek.
 5. Czy Ty jesteś niepoważna, żeby umawiać się z obcym chłopakiem, do tego w czasie pandemii😋 Po drugie czego oczekiwałaś od 20-latka? Ogarnij się kobieto😔
 6. ka-wa

  Pożądanie

  Pożądanie powinno iść w parze z uczuciem. Ale bywa różnie, zależy od temperamentu, więc można powiedzieć, że pożądanie nie zależy od uczucia, a uczuciu zawsze powinno towarzyszyć pożądanie. To, że ktoś nam się tylko podoba, nie musi się łączyć ani z uczuciem, ani z pożądaniem, ale może z jednym lub z drugim oraz z jednym i drugim. Z teorii za dużo nie wyciągniesz, musisz sama to odczuć.
 7. Może to mieć znaczenie, czytaj jak podnieść swoje poczucie wartości. Zostałaś bardzo skrzywdzona w dzieciństwie, dla mnie niewyobrażalny jest taki stosunek rodzica do dziecka, ale wiem, że tak bywa, przykre to jest.
 8. Też tak może być, niezbadana ta nasza psychika. Ale sprawy też są różne i nie zawsze od nas zależy doznana krzywda, czyli ktoś nas krzywdzi bo tak chce...,sprawia mu to frajdę, albo nie uważa swojego zachowania za krzywdę.
 9. Dokładnie, takim sposobem nasza psychika się broni, tak, że nie zawsze wybaczanie przynosi dobry skutek dla nas. Ale gorzej jak dochodzi zemsta, nienawiść, a może to tym osobom pomaga!? Nie wiem.
 10. Dokładnie, dlatego ja od początku mówię, że to jest bardzo trudne i zależy od ciężaru urazy, często niemożliwe. Jednak zadośćuczynienie niektórym musi pomagać, skoro ludzie walczą nawet w sądach o wyrównanie krzywd, choć nigdy nie da się wyrównać, ale psychika to lepiej znosi widać, choć wybaczyć się nie da.
 11. Tylko tu znowu jest to bardziej skomplikowane, bo chodzi o zachowanie adekwatne do sytuacji. Jeśli ktoś Cię krzywdził, to te wybuchy były uzasadnione i powinny być skuteczne, bo musimy się jakoś bronić. Ale są osoby niezrównoważone emocjonalnie, kumulują w sobie emocje, z którymi sobie nie radzą i przy najmniejszej okazji wyżywają się, przeważnie na najbliższych, by przerzucić ten ciężar na innych, Bogu ducha winnych, bo tylko jemu ma być lepiej, nawet swoje winy przypisując innym. Po czym oczekują wybaczenia, bo im minie😑 Czyli, nie zawsze można mówić, że inni mnie doprowadzili do takiego stanu, bo to, że się tak stresujemy, to nasz problem. Ale w przypadku doznanych krzywd, jak pisałam musimy się bronić, a najlepszą obroną jest atak, choć to przykre.
 12. Często nie da się wybaczyć i trzeba z tym żyć, ale brak wybaczenia nie równa się z nienawiścią, bo właśnie nienawiść pokrzywdzonego jest dla niego samego niszcząca. Czyli, ktoś mnie skrzywdził, nie mogę i nie umię wybaczyć, ale nie łączę tego z nienawiścią. Wtedy ta krzywda będzie wracała co jakiś czas w myślach, ale nic na to nie poradzisz, zależy jakie piętno na kimś wywarła, im większe, tym trudniej z tym żyć. Wybaczyć to wg mnie wyzbyć się poczucia krzywdy, a to graniczy z niemożliwością, bo zadośćuczynienie jest przeważnie niemożliwe, nie da się wyrównać krzywd.
 13. ka-wa

  Eda

  Sorry, ale nie rozumiem co to ma do rzeczy, przecież rodzice mogą zapisać gospodarstwo bratu przed śmiercią, więc póki co nie ma co mówić o spadku. To dobrze, więc nie przejmuj się komu ojciec zapisze gospodarstwo, macie swoją działkę, więc będziecie mieli gdzie mieszkać, jakby zapisał bratu. Nie wiem dlaczego tak się przejmujesz tym co mówi ojciec, omijaj go dużym łukiem, a jak coś zaczyna mówić przy Tobie, wychodź, staraj się nie słyszyszeć, co on mówi, dla własnego zdrowia psychicznego. Masz rację, męża nie obarczaj problemami z ojcem, bo to tylko by pogorszyło sytuację, rozmawiaj z mamą i ew. psychologiem, bo faktycznie za bardzo boisz się ojca, poza tym jesteś DDA, więc terapia jak najbardziej wskazana.
 14. Tylko co tu mogłeś ratować, nic, właśnie pogrążałeś się ratowaniem tego, co powinno dawno nie istnieć, czyli waszej relacji. Inaczej, za dużo robiłeś, żeby ratować to, co dużo wcześniej powinno umrzeć śmiercią naturalną. Przecież nie miałeś na jej zachowania żadnego wpływu, ona nie jest zdrowa na umyśle, nie da się z nią stworzyć żadnego normalnego związku. Za długo dałeś się wodzić za nos, dobrze, że otrzeźwiałeś, bo ona całkiem by Cię zniszczyła psychicznie. Tak trzymaj, czas leczy rany. Musisz też zmienić myślenie i jednak korzystać z pomocy psychologa, skoro masz jeszcze takie wątpliwości:"czy zrobiłem wszystko by to ratować."
×
×
 • Dodaj nową pozycję...