Skocz do zawartości
Forum

Jak sprawić, aby żona wróciła do mnie?


Gość a...u

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Znam moją żona 22 lata. Cała młodość i dorosłe życie. Mamy po 37 lat. Małżeństwem jesteśmy 13 lat. Mamy 2 synów 12 i 4 lata. Żona chce odejść, rozwieść się, chce zabrać dzieci. Ma kogoś, ten ktoś przyplątał się w momencie kiedy ja byłem pochłonięty swoją chorobą. Mam diagnozę i leczę neuroboreliozę. Mówi, że już wcześniej moje zachowanie było czasami dziwne. Zawsze była dla mnie wyjątkowa. Wiem nie okazywałem tego. Nawet jak miesiąc temu powiedziała mi o zdradzie nie potrafię być na nią zły. Bardzo ją kocham, co mam robić? Byłem dla niej dobry, zabierałem w rożne miejsca, kupowałem kwiaty, wydawać by się mogło, że robiłem wszystko co trzeba. Nigdy jej nie uderzyłem. Mieszkamy jeszcze razem, a jednak osobno. Ona chce się wyprowadzić, ale z dziećmi. Na co ja nigdy nie wyraże zgody. Mam pozwolić na spotkania z tamtym facetem? Jak mam się zachowywać. Chce ją odzyskać. Znam ją 22 lata i widzę, że jej zachowanie jest dziwne. Martwię się o nią, to mija wina, że wpędziłem ją w coś takiego. Początkowo myślałem, że jest w sekcie, ale teraz wiem, że ma kogoś. On też niby zostawił dla niej żonę i 2 dzieci. Ile jest w tym prawdy. Nie wiem. Mam wrażenie, że to on tak "sprał" jej mózg. Co robić? Moim zdaniem to inna kobieta. Owszem dawała mi znać, że jest nieszczęśliwa, a ja pochłonięty byłem chorobą. Proszę o radę co robić?

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...