Skocz do zawartości
Forum

Czy jest szansa, że partner do mnie wróci?


Gość j...m

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, Jestem w kropce. W tamtym roku poznałam miłość mojego życia. Pod koniec 2017 narozrabialam z powodu stresów w pracy. Alkohol, ciągłe niezadowolenie i narzekanie. Partner że mną w styczniu zerwał. W marcu wrócił i jak sam mówił odszedł wiedząc, że wróci ale tym sposobem chciał abym coś z sobą zrobiła. Wszystko układało się dobrze. Na majowce partner zorganizował grilla. Zaprosił swoich rodziców i rodzeństwo, a przypadkiem dowiedziałam się że również moich rodziców. To miała być niespodzianka. Zapoznał naszych rodziców. Planował wspólne mieszkanie i mówił bliskim, że jest zmiana i że jest lepiej. Na koniec majówki się wkurzyłam i rzuciłam Focha, czyli najgorsze z najgorszych. W sobotę był foch, wieczorem odpuściłam, a rano znowu foch do potęgi. Pierwszy raz gdy do mnie pisał to go olałam. Zawsze mimo złości pisałam. Kolejne dni ciężko nam było nawiązać spokojny kontakt. Byłam zła i trochę to od siebie odsuwalam. Widzieliśmy się w czwartek, kochalismy się. Kolejne dni były nijakie. Pochorowalam się i mój nastrój już totalnie był do D... W środę napisał SMS że to koniec. Na 5rzeczy, które mi zarzucał prawdą było 1.5. Zrobił to w emocjach. Tym tygodniem zakryć 2miesiace kiedy było cudownie. Jest szansa, że wróci? Stwierdził, że się nigdy nie dogadamy :( Wiem, że mnie kocha... Dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...