Forum Żywienie i fitness

Zajęcia fitness a odchudzanie

Nati2013

Nati2013

Zamierzam chodzić od poniedziałku na fittness uda,brzuch,pośladki i na siłownię bierżnia, rowerek itd.
Chcę schudnąć 4,5kg. Proszę mi powiedzieć czy jak będę ćwiczyć to schudnę ? Chodzi mi o to czy nie nabiorę masy ciała ( przytyję, bo wyrobie sobie mięśnie) Jak to jest ? Osoby, które chcą schudnąć ,a chcą chodzić na fittness i siłownię,aby schudnąć
Obawiam się tego, że nabiorę masy ciała, zamiast schudnąć. :(

88474 nati2013 Kobieta, 24 lata, Polska

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Jasmi

Jasmi

najpierw schudniesz.... potem ewentualnie mięśnie zacznął rosnąć, ale spokojnie to nie będzie szybki proces

108772 jasmi Kobieta, 28 lat, Ziemia
~Orzech laskowy

~Orzech laskowy

nie wiem co dziewczyny macie z tym rozrostem mięśni .... przecież to dobrze jak się mieśnie wymodeluja, dzięki temu unikniecie chociażby rozstępów, po za tym lekko zarysowane mięsnie wygladają ładniej niż kości pokryte skórą

Hania_Stefcia

Hania_Stefcia

Fitness i ruch z pewnością pomogą Ci zachować odpowiednią wagę. Ja tańczę i nie narzekam. Zumba i salsa mogą być pomocne [:

114463 hania-stefcia Kobieta, 27 lat, Wawa
Rucola

Rucola

ja chodzę na Zumbę i nie narzekam, ale na fitenssie to nie bardzo schudniesz. Najlepsze połaczenie to fitness i siłownia

114414 rucola Kobieta, 32 lata, Kraków
~Minka39

~Minka39

Chodzę 3 razy w tygodniu i zniknęła mi 'oponka'. To dowód na to, że to działa!

~KingaBuziaczek

~KingaBuziaczek

Chodzę do http://altusfitness.pl/ , tak w sumie, to namówiła mnie na to moja przyjaciółka. Ni czułam się jakoś źle w swoim ciele, ale teraz wiem, że mogło by być dużo lepiej. Jak zaczęłam ćwiczyć nabrałam ładniejszych kształtów, zrzuciłam trochę tłuszczyku tu i ówdzie, ogólnie baaaardzo polecam! Ćwiczenia ZAWSZE wychodzą nam na dobre, bo ciało je zwyczajnie lubi! :)

~Małgosia.T

~Małgosia.T

Borykałam się długo z nadwagą. Stosowałam kilka środków które nic mi niestety nie dały. Znajoma poleciła mi Slimunox. Suplement diety, który w połaczneniu z moją nową dietą daje mi wyraźny spadek wagi. Jeden miesiąc i już 5kg mniej. Polecam