Forum Żywienie i fitness

Klub fitness w Warszawie

~Marta334

~Marta334

Chciałabym się zapisać do jakiegoś klubu fitness w Warszawie, żeby w końcu zrzucić ponadprogramowe kilogramy. Czy możecie polecić jakieś fajne miejsce? Chodził ktoś może do Saturn Fitness? Słyszałam, że jest tam bardzo fajnie. Wszelkie opinie Warszawianek będą mile widziane :)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Daria851

Daria851

Przyłączam się do pytania. Mi chodzi o tego Saturna na targówku :) Ktoś coś wie?

111741 daria851 Kobieta, 31 lat, warszawa
~Monia25

~Monia25

Chodzę tam od dokładnie 6 miesięcy. Dziewczyny nawet się nie zastanawiajcie, tylko od razu do Saturn Fitness, bo to świetne miejsce w naprawdę przystępnej cenie. No i pierwsze siedem dni będziecie miały za darmo, bez żadnych zobowiązań. Ja się właśnie w ten sposób przekonałam do tego klubu. Pomyślałam - a co mi tam, skoro 7 dni darmowych, to zawsze można zrezygnować po tym czasie. Jak widać, nie zrezygnowałam. Klub jest duży, a czuję się w nim jak w jakimś małym, osiedlowym, prowadzonym przez znajomych. Instruktorzy są bardzo mili i pomocni, wszyscy dbają, żeby czuć się tam dobrze. Fajna sprawa. No i zajęcia mają ciekawe - ja aktualnie chodzę na Cross Games - czegoś takiego jeszcze nigdzie w Warszawie nie widziałam. Fajnie rozwija ciało :)

tea_89

tea_89

Ja mam dobre opinie o Pure, jeśli chodzi o zajęcia i instruktorów klub oceniam na 6. Niestety od jakiegoś czasu ceny poszły w górę i na dodatek minimalne umowy są chyba na rok (kiedyś były na 3msc)... Dlatego zrezygnowałam z chodzenia do tych klubów.

105009 tea-89 Kobieta, 33 lata, WARSZAWA
~Lawendowa

~Lawendowa

Jeszcze w październiku były 3 miesięczne ale strasznie drogo to wychodziło... niestety te lojalki są straszne. Po za tym moja kolezanka miała problemy ze zrezygnowaniem z karnetu po upływie umowy. A u ciebie jak z tym było?

~Kafeina

~Kafeina

Tea to może poszukaj jakiegoś innego klubu? Saturn Fitness jest naprawdę fajny i niedrogi, ja jestem bardzo zadowolona z tego miejsca. W Twoim przypadku dostaniesz na początek 7 dni darmowych, żebyś mogła się przekonać, czy chcesz tam zostać :) No i spróbuj zumby - instruktorzy są świetni, pokochasz te zajęcia :)