Skocz do zawartości
Forum

Klub fitness w Warszawie


Gość Marta334

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym się zapisać do jakiegoś klubu fitness w Warszawie, żeby w końcu zrzucić ponadprogramowe kilogramy. Czy możecie polecić jakieś fajne miejsce? Chodził ktoś może do Saturn Fitness? Słyszałam, że jest tam bardzo fajnie. Wszelkie opinie Warszawianek będą mile widziane :)

Odnośnik do komentarza

Chodzę tam od dokładnie 6 miesięcy. Dziewczyny nawet się nie zastanawiajcie, tylko od razu do Saturn Fitness, bo to świetne miejsce w naprawdę przystępnej cenie. No i pierwsze siedem dni będziecie miały za darmo, bez żadnych zobowiązań. Ja się właśnie w ten sposób przekonałam do tego klubu. Pomyślałam - a co mi tam, skoro 7 dni darmowych, to zawsze można zrezygnować po tym czasie. Jak widać, nie zrezygnowałam. Klub jest duży, a czuję się w nim jak w jakimś małym, osiedlowym, prowadzonym przez znajomych. Instruktorzy są bardzo mili i pomocni, wszyscy dbają, żeby czuć się tam dobrze. Fajna sprawa. No i zajęcia mają ciekawe - ja aktualnie chodzę na Cross Games - czegoś takiego jeszcze nigdzie w Warszawie nie widziałam. Fajnie rozwija ciało :)

Odnośnik do komentarza
Gość Lawendowa

Jeszcze w październiku były 3 miesięczne ale strasznie drogo to wychodziło... niestety te lojalki są straszne. Po za tym moja kolezanka miała problemy ze zrezygnowaniem z karnetu po upływie umowy. A u ciebie jak z tym było?

Odnośnik do komentarza
Gość Kafeina

Tea to może poszukaj jakiegoś innego klubu? Saturn Fitness jest naprawdę fajny i niedrogi, ja jestem bardzo zadowolona z tego miejsca. W Twoim przypadku dostaniesz na początek 7 dni darmowych, żebyś mogła się przekonać, czy chcesz tam zostać :) No i spróbuj zumby - instruktorzy są świetni, pokochasz te zajęcia :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...