Skocz do zawartości
Forum

Slimcea a wychodzenie z kuracji


Gość kasiaM2

Rekomendowane odpowiedzi

mój wybór padła na suplement slimcea ze względu na liczne pozytywne opinie w internecie oraz polecenie przez koleżankę która kurację ma już za sobą. Widać to po niej, schudła 13kg. Ja teraz zaczynam, mam nadzieje że jeszcze zdążę pokazać ciałko na te wakacje.

Odnośnik do komentarza

Jestem w trakcie kuracji z suplementem Slimcea. 4 tygodnie i spadek wagi o 5kg. Wydaje się to świetnym rezultatem. Odczuwam to co większość, blokadę głodu / łaknienia oraz przyśpieszoną przemianą materii. Super środek za małe pieniądze.

Odnośnik do komentarza

zamówiłam slimcea ze względu na to że potrzebowałam czegoś co ruszy moją przemianę materii. Podejrzewałam że to przez nią tyle mi się odkłada mimo że nie jestem jakimś mega obżartuchem. Trafiłam na slimcea i stosowałam 3 miesiące. Przez ten czas schudłam blisko 12kg co było dla mnie szokiem, że suplement diety może tyle mi dać w procesie odchudzania. Od tego momentu wszystkim polecam Slimcea.

Odnośnik do komentarza

przed końcem roku chciałam wyglądać dobrze, z myślą o sylwestrze ponieważ mam uraz po zeszłorocznym na którym wyglądałam fatalnie i czułam się przez to zła na siebie że tak się zaniedbałam. W tym roku dlatego po wakacjach sięgnełam po Slimcea. Stosowałam 3 miesiące i udało mi się zrzucić sporo wagi. Około 14kg. Wyglądam teraz jeszcze lepiej niż kilka lat temu.

Odnośnik do komentarza

Opinie na temat tabletek na odchudzanie są różne a to z powodu tego że cześć nie działa a inne tak. Przekonałam się do tabletek slimcea a to dlatego że bardzo mi pomogły schudnąć. Bez nich wiele miesięcy walczyłam o spadek wagi, który nie przychodził na tyle by mnie motywowało to do dalszych działań.
Slimcea dała mi spadek wago i 14kg przezpełny okres kuracji.

Odnośnik do komentarza
Gość SelenaFran

Ja coś za dużo o tych tabletkach słyszę jakoś nie wiem czy one takie dobre chociaż nie próbowałam to nie będę się wypowiadać. ZA to ! Mogę napisać, że brałam amerykańskie tabletki iq green podczas diety dunkana i spiały się jak najabardziej efektywnie. Obniżyły łaknienie nie czyłam głodu wieczorami co było dla mnie nad wyraz ważne !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...