Forum Żywienie i fitness

Slimcea a wychodzenie z kuracji

~kasiaM2

~kasiaM2

Schudłam 9kg z tymi tabletkami ale kończy mi się kuracja. Proszę o opinie jakiej diety powinnam się trzymać aby moja kuracja nie poszła na marne.
Znalazłam dietę 1500 kalorii. Dobra ?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Reyka

Reyka

a możesz opisac tę Twoją kurację, na czym ona polegała? Miałaś dietę? ćwiczyłaś?

91325 reyka Kobieta, 32 lata, Za górami za lasami
~kasiaM2

~kasiaM2

Specjalnej diety nie miałam ale starałam się unikać cukrów, nie jeść przed snem,
jadłam regularnie 5 posiłków dziennie znacznie mniej obfitych niż przed kuracją, zwiększyłam ilość spożywanych owoców, warzyw, ograniczyłam tak jak pisałam cukier oraz produkty mączne. Na aktywność fizyczną mam mało czasu ale przynajmniej dwa raz w tygodniu ćwiczyłam po 40 min domowym sposobem: brzuszki, przysiady, rowerek, nożyce itp. proste ćwiczenia jeszcze które pamiętałam z zajęć wychowania fizycznego. Oczywiście to wszystko wspierałam suplementem Slimcea, dwie tabletki dziennie z rana i wieczorem. Za 5 dni kończę ostatnią paczkę tabletek i boję się że zacznę wracać do starej wagi.

~Czarna Wdowa

~Czarna Wdowa

jak nadal będziesz ćwiczyć to nie powinnaś choć nie chcę Cię martwić jeśli ta utrata wagi była w jakimś krótkim czasie to niestety może dopaść Cię efekt jojo

~elka66

~elka66

nic z tych rzeczy. przynajmniej w moim przypadku nie było efektów jojo. Trzeba tylko przestrzegać lekko diety i to wszystko

~Magda_lenka

~Magda_lenka

joja nie będzie jak się utrzyma zdrowe nawyki żywieniowe oraz codzienne ćwiczenia - wiem że ciężko znaleźć czas ale kombinujcie żeby się ruszać, ja np mam do pracy 2,5 km zawsze robiłam ta trasę samochodem, teraz staram się iść spacerkiem do pracy jak tylko pogoda nie jest tragiczna, w ten sposób codziennie na pieszo robię min. 5km plus te które zorbie chodząc do sklepu. Dodatkowo ćwiczę 2 razy w tygodniu na rowerku. Musicie tez same znaleźć swój sposób w każdym bądź razie: zdrowe żywienie + ruch i nie wrócisz do starej wagi. Zmieniając temat moja koleżanka tez kupiła ten suplement i jest zadowolona, ciekawe czy w końcu udało się opracować im naprawdę skuteczny preparat - an sobie tego już nie sprawdzę bo odchudzanie mam za sobą ale obserwuję koleżankę.

~robertadd

~robertadd

daj znać jak tam koleżance idzie. też obserwuje ten suplement i przymierzam się do zakupu

~Kaol

~Kaol

Ja po końcu kuracji jadłam w miare normalnie i przedewszystkim zdrowo. Efektu Jojo brak. W miarę normalnie to wychodziło właśnie w granicach 1400-1600kcal, wiec chyba dobry wybór z Twojej strony. Myślałam, że jednak chodź trochę przytyje, bo schudłam ponad 10 kg, ale waga stabilna. Pozdrawiam i polecam Slimcea.

~Cleopatr

~Cleopatr

Ja po kuracji jeszcze nawet traciłam wage, mimo że już nie trenowałam intensywnie. Potem waga staneła i stoi, ale unikam np smażonego i tłustego. Wróciłam do czekolady ale z głową nie dużo! Po za tym mam jeszcze brzuszek, który znów zaatakuje slimcea i myślę że rozwiąże jego problem ostatecznie.

~jankai

~jankai

czyli jak ktoś ma dużo do zrzucenia może ponawiać kurację ?
ja mam naprawdę spore sadełko i mimo że widzę że spada ze slimcea to nie wiem czy całość uda mi się z nią zrzucić dlatego pytam.

~gadułka

~gadułka

Jak najbardziej można ponawiać kurację, ja tam zrobiłam i efekt po kolejnych 3 miesiącach był jeszcze lepszy niż przy pierwszej

~szyremka

~szyremka

Nie miałam najmniejszego problemu podczas wychodzenia z kuracji slimcea, poprostu jak zakończylam brać tabletki i na wadze ukazało się 12 kilogramów mniej, tak zostało i żadnego efektu jojo

~gdabi

~gdabi

dłuugo miałam mieszane uczucia z tabletkami slimcea. Czy zamówić czy nie. Czy to okaże się dla mnie skuteczne. Najpierw więc opracowałam sobie dietę. Trzymałam się jej i miałam efekty. Później przy tej samej diecie i dorzuceniu suplementu slimcea efekt się powiększył i to znacznie. Tabletki wspierają cały proces w dużym stopniu. Nie wiem jak jest w sytuacji kiedy prócz tabletek nie dołączamy do tego diety. Pewnie efekty są gorsze. Dlatego jeśli chcecie skutecznie się odchudzać to powiem Wam że zacznijcie od diety i uzupełnijcie ją o ten suplement i będziecie zadowolone.

~andjia

~andjia

produkt slimcea jest dobrym wspomagaczem procesu odchudzania. Podczas stosowania mojej diety oraz wspomagając się tabletkami slimcea udało mi się w większości uporać z nagromadzoną przez miesiące zbędną tkanką tłuszczową. Zdawałam sobie sprawę że taki proces musi trochę potrwać, dlatego wytrwale nie przestawałam w ćwiczeniach oraz brałam slimcea. Teraz po kilku miesiącach jak patrze wstecz to nie żałuje tego zakupu.

~renatta2

~renatta2

tabletki slimcea brałam spory czas temu. Na początku 2013 roku z tego co pamiętam rozpoczęłam kurację. Stosowałam je przez 3 miesiące. Slimcea powodowała zmniejszenie uczucia głodu, dzięki czemu utrzymanie diety nie było niczym trudnym. Po całej kuracji nauczyłam się zdrowo jeść, jeść tylko to co wymaga mój organizm. Nie wiem czy bez tego 3 miesięcznego okresu sama bym do tego doszła, sama bym się na to przestawiła.

~allunia

~allunia

Pozdrawiam wszystkich co jadą na Clenbuterolu zobaczymy za parę lat przerost serca jak w banku. Slimcea nie jest szkodliwa i poprawia metabolizm na deficycie kalorycznym Fat dobrze spada polecam!

~deeer

~deeer

Jestem bardzo zadowolona jednak mój tłuszcz był tak spory że planuje powtórzyć kurację. Miałam o wiele więcej do schudniecia niż zapewne wiele z Was. Spadek wagi 8kg jest ekstra ale nie chce czekać i chce zacząć kolejną kurację. Czy nie ma przeciwskazań ?

~tomeki

~tomeki

oczywiście nie ma przeciwskazań. Sama stosowałam 2 kuracje ponieważ chciałam schudnąć +10kg.

~wee

~wee

Powiem tak. Slimcea ma pozytywne opinie ale średnio w to wierzyłam. Teraz jestem po kuracji i powiem tak. JEST LEPIEJ NIŻ MYŚLAŁAM. Przez kuracje 13 tygodniową schudłam 11kg. Było to skutkiem zaplanowanej diety oraz supelementacji tabletkami Slimcea. Pierwszy miesiac 3kg, drugi 4, trzeci 4kg. Spadek bezpieczny i zdrowy. Jestem bardzo zadowolona.

~sdde

~sdde

Mam pozytywną opinie o Slimcea. Działają jak obiecuje producent.

~kamilia3

~kamilia3

brałam. Są efekty. ubocznych nie miałam. W pełni pozytywna opinia.