Skocz do zawartości
Forum

Przybranie na wadze i zdrowe odżywianie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Radze ci jeść z 5 ,6 posiłków dziennie dużo makaronów i ryżu i białego i brązowego mięso takie jak karkówka,schab,rybki itd polewaj ryż i makaron oliwą z oliwek jedz co 4 h na noc przed snem jedz białko i chleb smaruj masłem używaj miodu dżemów,jak masz kase możesz kupić odżywki typu gainer ale wtedy lepiej zaczniń cwiczyć najlepiej jakies abw spożywaj też banany avocado
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Może warto pogadać z dietetykiem, który na pewno pomógłby w doborze diety i suplementów. Czasem osiąganie celów w treningu nie jest takie proste, budowanie masy może sprawić dużo problemów. Ja korzystam z suplementów stąd: https://goodpower.eu/pl/80-nootropiki . Korzystałem w różnych chwilach, czy do nauki i poprawy koncentracji, czy do treningu i właśnie budowania masy. Pogadaj z kimś kto podejdzie do Ciebie indywidualnie i pomoże dobrać suplementy.

Odnośnik do komentarza

Cześć. Doskonale Cię rozumiem. Wiele osób mówi o tym, że musi schudnąć, ale osobom zbyt szczupłym też nie jest łatwo na tym świecie. Tak jak teraz na to patrzę, to trudno wbić się w ten "ideał" . Skoro Twój problem wynika z tego, że nie masz jednak zbyt dużej masy ciała, to na początek się przebadaj. Czasem nadczynność tarczycy właśnie tak się objawia. Kolejna sprawa, że też zła dieta, oparta na zbyt małej ilości białka może powodować brak budowy mięśni, czyli nie możesz przytyć. Możesz sprawdzić, co powie na to dietetyk, albo spróbuj w Happy Diet https://happy.diet/ . Możesz zamówić nawet dietę testową i sprawdzić smaki. Uważam, że odpowiednie zbilansowanie diety może CI pomóc nabrać ciałka. Powodzenia ? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...