Forum Żywienie i fitness

Przybranie na wadze i zdrowe odżywianie

Krzyhu

Krzyhu

Witam!
Mój problem tkwi w tym, że bardzo ciężko jest mi przytyć.
Wzrost mój to 183 i waga 62kg.
Jaka dieta by pomogła podskoczyć na wadzę? Może jakieś odżywki, które nie będą aż tak szkodliwe dla organizmu?

104695 krzyhu Mężczyzna, 33 lata, Tomaszów Mazowiecki

Odpowiedzi znajdują się poniżej

legwan

legwan

Witam
Radze ci jeść z 5 ,6 posiłków dziennie dużo makaronów i ryżu i białego i brązowego mięso takie jak karkówka,schab,rybki itd polewaj ryż i makaron oliwą z oliwek jedz co 4 h na noc przed snem jedz białko i chleb smaruj masłem używaj miodu dżemów,jak masz kase możesz kupić odżywki typu gainer ale wtedy lepiej zaczniń cwiczyć najlepiej jakies abw spożywaj też banany avocado
pozdrawiam

105061 legwan Mężczyzna, 31 lat, warszawa
~Nie bo nie

~Nie bo nie

a miałeś badania robione? Może masz nadczynność albo coś nie tak z hormonami?

estelle55

estelle55

Może warto pogadać z dietetykiem, który na pewno pomógłby w doborze diety i suplementów. Czasem osiąganie celów w treningu nie jest takie proste, budowanie masy może sprawić dużo problemów. Ja korzystam z suplementów stąd: https://goodpower.eu/pl/80-nootropiki . Korzystałem w różnych chwilach, czy do nauki i poprawy koncentracji, czy do treningu i właśnie budowania masy. Pogadaj z kimś kto podejdzie do Ciebie indywidualnie i pomoże dobrać suplementy.

257206 estelle55 Mężczyzna, 26 lat, Warszawa
~krysiakap

~krysiakap

wydaje mi się że dieta pudełkowa to fajna opcja, zwłaszcza jak ktoś np pracuje w biurze, spora różnorodność, smaczne potrawy. ja mam z optimalfit i jest super, wszystko dowożą na czas i smakuje bardzo dobrze