Skocz do zawartości
Forum

Pomysły na niskokaloryczne śniadania i kolacje


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem wlasnie z tymi dwoma posilkami. Nie wiem co mam wtedu jesc (moze inaczej wiem ale koncza mi sie pomysly ). Obecnie na śniadania jrm owsianki, kanapki, omlety i to w zasadzie tyle. Nie wiem co moglabym jeszcze wtedy jesc. Jezeli chodzi o kolacje to tez jest to np kanapka, jogurt badz pomidory z feta( wiem ze feta jest kaloryczna wiec daje jej bardzo malo tylko dla smaku). czasami zrobie sobie omlet z cukinii i tyle. Staram sie pozbyc zbednych kg dlatego proszę o niskokaloryczne potrawy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

musli z mlekiem. Tylko że uważaj na owoce w musli a były suszone, nie kandyzowane, unikaj tych z kawałkami czekolady.
Oprócz tego możesz jeść pastę jajeczną, pastę z białego chudego sera i wędzonej makreli, różnego rodzaju sałatki np z jajkiem, pomidorem i sałatą lodową.

Odnośnik do komentarza

Ja bym poszła w stronę różnorodnych sałatek albo ciekawych past na kanapki, np. tuńczykowych, jajecznych itp. Omlet to dobry pomysł, podobnie np. placuszki z cukinii albo plastry cukinii w przyprawach albo frytki z cukinii (w ogóle cukinia to świetne warzywo :D), polecam także pasztet z cukinii - zdrowy i pyszny. Ale to raczej na kolacje. Na śniadanie musli, owoce z jogurtem naturalnym (polecam "bieluch" mi najbardziej smakuje ze wszystkich naturalnych), warzywa pokrojone w paski (marchewka, ogórek, seler). Na kolacje możesz też zjadać dietetyczną tortillę. Albo jajka faszerowane - trochę więcej pracy przy nich, ale możesz zrobić więcej i mieć na następy dzień np. na śniadanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...