Skocz do zawartości
Forum

Zioła tybetańskie


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem osobą z nadwagą, próbowałam różnych diet, ale niestety nie wytrwałam. Rok temu w ciągu trzech miesięcy udało mi się zrzucić 7 kg, ale gdy nadeszły święta wszystko poszło na marne, znowu przytyłam, bo nie mogłam sobie odmówić tych wszystkich smakołyków i to trwa do dzisiaj z małymi przerwami, kiedy udaje mi się nie podjadać, nie słodzić i tak w koło. Teraz dowiedziałam się, że jest coś takiego jak zioła tybetańskie, które pozwalają szybko i skutecznie schudnąć, dlatego chciałabym się dowiedzieć coś na ten temat, czy ktoś stosował te zioła i czy faktycznie są takie skuteczne? Bardzo proszę o pomoc w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza

Zioła tybetańskie od tzw pana Krzysztofa nie działają kompletnie! Nie dajcie się nabrać. Ja je stosowałam dość długo bo pan Krzysztof zaleca min. 2 miesiące i jedyny jaki widze skutek picia ziół to ciagłe rozwolnienie. Oczywiście na początku myślałam że to normalne bo pisze, że przemiana materii się zmienia i tak to działa przez parę dni. Niestety u mnie to trwało tak długo dopóki przestałam je pić. Pan Krzysztof na swojej stronie zachwala, że chudnie się bez diety a w instrukcji, którą dostałam wraz z ziołami żeby nie jeść po 19, unikać tłustego i cukru. Przecież stosując się do tego to każdy schudnie bez ziół. I ogólnie takie naciąganie żeby kupić zioła itd. jezdni wielkie oszustwo!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Grażynka

U mnie po trzech miesiącach kuracji ziołami Tybetańskimi schudłam około 8 kilogramów. Liczyłam że po takim okresie schudnę więcej 12-15 kg, ale jest spoko i kontynuuję jeszcze jeden miesiąc a zobaczę :)  

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...