Forum Żywienie i fitness

Pulchna twarz a szczupła sylwetka

~Frankie00

~Frankie00

Witam, czy to możliwe, że będąc bardzo chudym( ważę 57 kg i mierze 179 cm) mogę mieć pulchną twarz. Zauważam też, że czasami jest smuklejsza,szczuplejsza. Problem ten mam od pół roku wcześniej miałem szczupłą i z wyrazistym rysami twarz. Nie mam pojęcia co robić, proszę o pomoc. Mam 15 lat.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Tabakiera

~Tabakiera

może tak być czasem po porostu takie ma się geny i tak się ma. Możesz również zatrzymywać wodę i przez to twarz robi Ci się trochę pulchnijesza. Albo zmieniają Ci się rysy twarzy bo dojrzewasz

~Nie bo nie

~Nie bo nie

może masz nie tyle pulchną co porotu okrągłą twarzyczkę. Wątpię by przy takiej wadze miałbyś pulchą buzię

~Jowita Kubiak

~Jowita Kubiak

żeby osiągnąć szczupłą sylwetkę polecam stosować naturalny suplement diety, taki jak Fat Fast Burner fatfastburner.com

~Marlena332

~Marlena332

Jowita, absolutnie żadnych spalaczy dla tak młodej osoby, tym bardziej, że wspomina o tym, że jest bardzo szczupła. Autorce radziłabym zgłosić się z problemem do lekarza, internetowi znachorzy mogą niestety tylko Ci zaszkodzić. Ja długo opierałam się na poradach z internetu, a sylwetkowo osiągnęłam zadowalające mnie rezultaty dopiero w momencie, gdy rozpoczęłam współpracę z Michałem Wrzoskiem. Uwierz mi, warto zaufać specjaliście - ja schudłam 7 kilo i unormowałam w dużym stopniu kwestie zdrowotne.
Polecam!