Skocz do zawartości
Forum

Ból ciała po wysiłku fizycznym podczas odchudzania


Gość duzak

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ;)
od kilku dni chodze na zabiegi na kolana pole magnetyczne i laser.
basen 2razy w tyg nadal i skromniejsza dieta,1000 kcl.
staram sie spacerować....jest cieżko ale musze sie ruszać ,łzy lecą po policzku ale ide dzielnie....chociaz 30min dziennie.
w przyszłym tyg po zabiegach ,ide na terapie manualną z terapeutą hm 75 zł...:( raz w tyg.nauczy mnie jak ćwiczyc aby nie bolało a nogi stały sie mocniejsze.
jak już sie ogarne kupuje sobie karnet na siłowni z terapeutą i wkrótce bende ważyc mniej .walcze o każdy kilogram.
A na razie kazdy dzień to dramat,ale na drugi dzień wstaje i dzielnie pokonuje droge to tu to tam.

Odnośnik do komentarza

witam ,seria zabiegów już skączona uf...przyznam ,ze było lepiej ,ale wczoraj zaczęłam lekcje stabilizacji kolan, i sama 1 lekcja już bolała ,ale jeśli nie naucze sie prawidłowo chodzić to zawsze bendzie bolało.
waga ...uwaga 110kg!!!!!!!!!
do 31 grudnia chce ważyc 100kg.
mobilizacja na całego:)przede mną spora droga do sukcesu,ale nic nie cieszy tak jak zgubiony kolejny kilogram...

Odnośnik do komentarza

Osoby, które ćwiczą nieregularnie lub trenują często odczuwają bóle mięśniowe. Mogą one występować podczas wysiłku lub kilkadziesiąt godzin po ich zakończeniu i różnią się pod względem mechanizmu ich powstawania.
Ból mięśni może być spowodowany niedostatecznym przepływem krwi przez mięśnie oraz niedotlenieniem, co wiąże się z wytwarzaniem kwasu mlekowego.

http://www.trenujmyrazem.pl/2013/03/bole-miesniowe-skad-sie-biora-i-jak-im-zaradzic/

Odnośnik do komentarza

Czy ból mięśni może przechodzić na inne elementy ciała? Np skutkować z czasem bólem brzucha albo głowy? Mieliście możę takie sytuacje, że po wysiłku fizycznym najpierw bolały Was mieśnie, a po dwóch dniach pojawiał się ból brzucha? U mnie jakoś zauważam taką prawidłowość...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...