Skocz do zawartości
Forum

Zdrowe odżywianie a dieta wegańska


Gość zdr

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyną i skuteczną metodą na odchudzanie jest Zdrowe odżywianie! Żadna dieta cud nie zastąpi racjonalnego i zdrowego odżywiania.
Ja sam po zrezygnowaniu z jedzenia tzw. "śmieci" i produktów pochodzenia zwierzęcego straciłem 7 kg i 10 cm w dwa tygodnie! Oczywiście do tego był dołączony ruch fizyczny bo bez tego nie da rady. Polecam stronę na której można się zapoznać ze szczegółami diety wegańskiej i uzyskać profesjonalne porady żywieniowe.
Zapraszam serdecznie i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość zdrowy.wegan

Myślę że trzeba chcieć coś zmienić a jak nie chcę się, tylko robi się to po to bo tak modnie, to już lepiej sobie odpuścić. Jeżeli chodzi o finanse to nie wszystko trzeba kupować można też we własnym zakresie dużo rzeczy wytworzyć. Jeżeli już to polecam a nie reklamuje a to jest duża różnica.

Odnośnik do komentarza

Kobalamina, czyli witamina B12 to grupa rozpuszczalnych w wodzie związków chemicznych zawierających jako centralny atom – kobalt. Jest ona koenzymem wielu ważnych reakcji w ludzkim organizmie, począwszy od syntezy i regulacji DNA oraz krwinek czerwonych, skończywszy na metabolizmie aminokwasów i lipidów.

Nie da się jej w 100% dostarczyć dietą wegańską tak wiec jej suplementacja jest bardzo ważna.

Polecam po prostu kupienie witaminy w tabletkach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...