Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć do wakacji 10 kg?


Gość Sandraaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Hejo ludzie xdd
A więc mam prawie 15 lat 167 cm wzrostu i wagę 64 kg ;///
Od dzisiaj biorę się za siebie .
Dążę do 54 kg xd mam nadzieję że uda mi się do wakacji ;)
Jak macie wskazówki to dawajcie xd mogę podzielić się swoimi wskazówkami bo dzięki nim schudłam w 1 miesiąc 8 kg.... ;]

Odnośnik do komentarza

Witam,
8 kg w miesiąc to zbyt duża utrata wagi jak na taki krótki czas, może to grozić powstaniem niedoborów a także efektem jojo. Prawidłowe tempo odchudzania to 1 kg na tydzień czyli maksymalnie 4 kg na miesiąc. Chudnąc dalej w taki sposób możesz doprowadzić do niepożądanych skutków np pogorszenia stanu cery, włosów i paznokci.
Jeśli chcesz schudnąć zdrowo, zacznij od regularnych posiłków i uprawiania sportu. To w Twoim wieku najlepsza metoda odchudzania. Jedz 4-5 małych posiłków, mniej więcej w tych samych godzinach, nie podjadaj pomiędzy nimi. Unikaj słodyczy, kolorowych napojów gazowanych i fast foodów. Zacznij ćwiczyć codziennie po 40-60 minut. Ćwiczenia rozpoczynaj rozgrzewką i kończ ćwiczeniami rozciągającymi. Polecam ćwiczenia aerobowe, ponieważ one znacznie szybciej redukują tkankę tłuszczową. Staraj się być jak najbardziej aktywna, chodź na długie spacery, jeśli to możliwe zamiast jeździć samochodem czy autobusem do szkoły wybierz piechotę lub jazdę na rowerze.

Odnośnik do komentarza
Gość Marhewka45

Slimunox to był mój pierwsze tabletkijakie stosowałam.Owszem efekty widziałam u znajomej ale wiadomo jak to jest na jednych dany preparat działa dobrze na innych nie.Ale mimo moich poczatkowych wątpliwości i u mnie zdał pozytywnie egzamin.Wić w temacie suplementów trzeba mieć sporo szczęścia aby dobrze wybrać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...