Skocz do zawartości
Forum

Jakie są podstawowe zasady odchudzania?


Gość elo_elooo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, mój narzeczony chcę schudnac. Tzn to nie jest problem :) Waży 94 kg i tak naprawdę on nie jest gruby, jest dobrze zbudowany ale wszystkie te kilogramy siedzą mu w brzuchu :'( wzrost to jakieś 186. Jest to u niego genetyczne. Za pół roku bierzemy ślub i dlatego jest motywacja żeby ten brzuch zgubić. Proszę doradzcie mi jakie są zasady odchudzania. Chcialam mu wprowadzić dietę dukana ale po części to słyszałam że nie jest za dobra dla zdrowia. Dlatego chcę spróbować inaczej. Wiem, ze nie powinien popijac posiłków, jeść często a mało. Pic dużo wody. Zrezygnować ze slodkiego, nie używać masła. Pieczywo ciemne. Jeśćnajpozniej o. 18. Nic pieczonego. Ale proszę o jakieś jeszcze zasady, zeby to wszystko dało efekt. Ćwiczy brzuszki, jeździ na rowerze stacjonarnym w domu codziennie, mieszkamy w anglii gdzie non stop pada i wracamy pozno z pracy dlatego normalny rower narazie odpada. Mamy zamiar chodzić na basen. Dajcie jakieś rady proszę. Nie wygląda estetycznie taki brzuch i swaldy u 28 latka.

Odnośnik do komentarza

Na pewno trzeba zwrócić uwagę na uzupełnianie wody w organizmie. Bardzo dobrze w czasie diety sprawdza się niegazowana Ustronianka, która jest zresztą polecana przez Centrum Leczenia Otyłości. Ja w czasie odchudzania poza regularnymi posiłkami i treningami piłam właśnie ją a teraz jest stałym elementem mojej diety, bo jest po prostu smaczna ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...