Forum Żywienie i fitness

Jakie tabletki proponujecie na odchudzanie?

merc86

merc86

Dziewczyny, jakie brałyście tabletki na odchudzanie i jakie są efekty? zamierzam coś kupic ale tego jest teraz tyle na rynku że masakra nie wiem co wybrać ? zależy mi żeby schudnąć w miare szybko z 7 kg, no i oczywiście cena - w miare przyzwoita .

85039 merc86 Kobieta, 31 lat, rzeszów

Odpowiedzi znajdują się poniżej

SickAngel

SickAngel

Tabletki to mają różne opinie...jedni mówią,że genialne są forever slim na innych działa asystor slim,jeszcze inni biorą formoline. Nie brałam nic,bo szkoda kasy i jak się tyłka nie ruszy,to smalcu się nie stopi :D Kup sobie spalacz,niech będzie Clenburexin bierz dwie kapsułki przed śniadaniem i dwie przed wysiłkiem fizycznym i zaopatrz się w skakankę z licznikiem,z tworzywa sztucznego.

--

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

84897 sickangel Kobieta, 28 lat, Centrum Polski
~on_gosc

~on_gosc

Nie wiem jak działają tabletki, ale słyszałem od znajomych że odchudzić się można bardzo łatwo i zdrowo jedynie pijąc zieloną herbatę - najlepiej 5 razy dziennie. Ja nie wiem czy to prawda bo mam niedowagę i nie mogę jej dużo pić. Jak chcesz to wypróbuj ten sposób np. przez 2 tygodnie i jak będzie działać to będziesz pić dalej.

Ron

Ron

Przepraszam bardzo ale to jakiś totalny nonsens.
Jakie tabletki ? Ile je masz zamiar jeść, do końca życia ? Fundamentem regulacji wagii jest zmiana nawyków żywieniowych. Dodatkowo trzeba de ruszyć z miejsca i aktywnie żyć. Nie mam dobrych informacji. Nie ma takiej małej różowej tableteczki która nędzie regulowała obtłuszczenie a my będziemy sobie siedzieli w McDonald's i pociskali Big Maca.
Miło już było. Musi się polać po tyłku. :-)

89846 ron Mężczyzna, 60 lat, Katowice
merc86

merc86

po pierwsze, nie objadam sie fast foodami nawet za nimi nie przepadam, a tableteczki sa na jakis miesiąc lub dwa, żeby pomóc szybciej spalic ten tłuszczyk co po zimie sie odkłada, możesz nie wierzyc ale to działa. oczywiscie trzeba zastosowac tez jakąś sensowna diete i oczywiście ćwiczenia. Zgadzam się że siedząc na dupie i łykając piguły nie schudnie się... ale po to ktos to wymyslil żeby uzywac nie ??? to jest tak jak z antykoncepcja , niby ZŁA ale ile ludzi uzywa .

85039 merc86 Kobieta, 31 lat, rzeszów
~PSYCHOPATA

~PSYCHOPATA

Antykoncepcja nie jest zła,o ile się chodzi regularnie do ginekologa,bada i ma odpowiednie tabletki,nie ma przeciwwskazań,to można je brać nawet kilkanaście lat.
Spryskana pestycydami marchewka też może być zła.
A ja bym się skłonił ku temu co napisała SickAngel.
Mogę ci podać skład przykładowych kapsułek-spalaczy.

Zawartość jednej kapsułki:
-Ekstrakt zielonej herbaty
-Ekstrakt zielonej kawy
-L-tyrozyna
-Yerba mate (czyli ostrokrzew paragwajski) piję yerbę litrami,bo uwielbiam.
-kofeina bezwodna
-kwas pantotenowy
-ekstrakt korzenia imbiru
-pieprz kajeński
-ekstrakt pieprzu czarnego

Odpowiednio dobrany zestaw ekstraktów roślinnych o działaniu termogenicznym oraz substancji o działaniu stymulującym może zwiększać tempo przemiany materii oraz tłumić apetyt.
Jest jeden warunek-aktywność fizyczna,bez niej stracisz góra 3 kg tak jak ja kiedyś,z nią nawet 10 bądź więcej.
Nie ma ograniczeń w spożywaniu,trzeba jednak brać z głową,zgodnie z zaleceniami producenta.
www.trecnutrition.com
Po spożyciu będzie ci bardzo ciepło :)

~Nie bo nie

~Nie bo nie

spalacz tłuszczu to jeszcze rozumiem ale te wszystkie biocla albo inne slimfigury to są o d**** potłuc. Brałam, chodizłam, cwicyzłam , miałam diete i nic. dopiero jak zaczełam się racjonalnie odżywiać i przemodelowałam całe swoje żywienie to zaczęło się dziać. Spalcz tłuszczu brałam przed ćwiczeniami i rzeczywiście tkanka szybciej schodziła

~brzanka

~brzanka

Spróbujcie Foreverslim ,efekty po tych tabletkach widać bardzo szybko.

doradca żywieniowy K. Łacina

doradca żywieniowy K. Łacina

Odpowiedź eksperta

Tabletki nie są dobrym rozwiązaniem na schudnięcie. Jaką mamy gwarancję, że za kilka lat nie okaże się, że mają szkodliwy wpływ na zdrowie i zostaną wycofane z użytku, jak już to miało kilka razy miejsce? W celu zredukowania nadmiernej masy ciała trzeba pobudzić metabolizm do szybszej pracy. A do tego wystarczy regularnie jeść co 3 godziny, zaczynać dzień od pełnowartościowego śniadania zaraz po wstaniu z łóżka, nie podjadać, nie jeść na noc, jeść dużo warzyw w ciągu dnia oraz pić odpowiednią ilość wody. Na efekty trzeba poczekać dłużej, ale za to powinny być na stałe. Niestety tabletki czy diety cud w konsekwencji spowalniają tylko nasz metabolizm i z każdą kolejną próbą schudnięcia będzie tylko trudniej.

--

http://nutri-med.pl/pl/

100521 doradca-zywieniowy-k-lacina Kobieta, 30 lat, Wrocław
~Cina

~Cina

Ja mogę polecić suplement diety DicoPlus. Stosuję go od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona z jego efektów. Zmniejsz uczucie głodu, dzięki czemu można skończyć z podjadaniem między posiłkami ;)

~hall241

~hall241

Nie będę "owijała w bawełnę". Na dzień dzisiejszy dużo dobrego mogę powiedzieć o zielonej kawie. Razem z moimi koleżankami zaczęłyśmy stosować go przy jednoczesnym uprawianiu joggingu. Do tego wyrzuciłam słodycze i tłuszcze zwierzęce z kuchni. Efekty są świetne. Suplement diety zwiększa skuteczność sportu i zmian w diecie oraz utrwala osiągnięte wyniki. Polecam!

Reyka

Reyka

proszę was nikt od przyjmowania samych tabletek nie schudł... kązdy kto wierzy w to, że tylko łykając pigułki schudnie jest naiwny... Bez diety i ćwiczeń to nic się nie zdziała

91325 reyka Kobieta, 31 lat, Za górami za lasami
~Jaga 58

~Jaga 58

Święta racja-wszystko to,co piszecie o tabletkach odchudzających-one wspomagają odchudzanie,nie odchudzają jednak.moje odchudzanie wymagało dyscypliny,ale udało się.Zmniejszyłam porcje jedzenia o połowę,wyeliminowałam białe pieczywo,cukier,słodycze,mięso tylko chudziutkie piję dużo herbatki na spalanie i biegam trzy razy w tygodniu-efekt ? w trzy miesiące 7,80 kg za mną. Cieszy mnie ten wynik. Nie chcę chudnąć szybko.Głodna nie chodzę i krzywdy swojemu organizmowi nie robię

bobo303

bobo303

Tak trzymać Jaga58. Jak najbardziej przyznaje ci rację. Tylko i wyłącznie zdrowe odżywianie i odpowiednia dawka ruchu są sprzymierzeńcami w naszej walce o utratę zbędnych kilogramów i zachowaniu zgrabnej figury.

103406 bobo303 Mężczyzna, 61 lat, Katowice
~Luśka1980

~Luśka1980

Nie będę ściemniać ja wybrałam odchudzanie wspomagane tabletkami.W walce z nadwagą pomaga mi Foreverslim.Dieta ,ruch i dwa razy dziennie Foreverslim.Jest dobrze bo nie podjadam i nie mam ataków głodu.Na razie udało mi się pozbyć 4 kg nadwagi.

~Orzech laskowy

~Orzech laskowy

czerwona herbata. Jest tańsza od tej całej chemii a działa tak samo. Bo i tu i tu trzeba ćwiczyć i mieć dietę

Canela

Canela

dziewczyny, tabletki to trucizna! Na jecie się, waga pójdzie w dół na kilak tygodni a potem jak odstawicie to skoczy dużo wyżej niż była a do tego zniszczone ciało od środka!

to już lepiej pić domestos, też pewnie schudniecie xD

Jedynym naturalnym i bezpiecznym spalaczem tłuszczu jest czerwona herbata. I też nie zrobi 7 kg w tydzień, bo jest bezpieczna. A tak to racjonalna dieta, i ćwiczenia fizyczne i za 3-4 mc, macie po prostu ładniejsze ciałko:*

108353 canela Mężczyzna, 32 lata, Warszawa
~kama1977

~kama1977

Według mnie odchudzanie z tabletkami przynosi rezultaty.Ja spróbowałam Foreverslimu i różnica w odchudzaniu jest kolosalna.Już udało mi się zrzucić 6 kg a jeszcze dwa miesiące przede mną .