Skocz do zawartości
Forum

Ćwiczenia na płaski brzuch


Rekomendowane odpowiedzi

witam, ważę tak około 46,50 kg przy wzroście 167, od miesiąca tak około ćwiczę z mel b abs + także z nią na tyłek , nie zależy mi aż tak aby schudnąć no może troszkę, jednakże bardziej na tym aby były widoczne mięśni brzucha(tzw kaloryfer) bardzo mi na tym zależy, jednak nie widzę nic , a chciałabym mieć go i mam na to miesiąc ..a no i mam 17 lat, jestem dziewczyną.. co polecicie jeszcze aby szybko wyrobiły się mięśnie?

Odnośnik do komentarza

Witam , Mam na imie Mateusz mam 16 lat ...
wzrost 188cm
waga 85-88kg

piszę tu aby dostać pare propozycji jak zrzucić dośc duży brzuch mozna powiedzieć ze to jakies pół piłki do kosza :D oraz dość uciążliwe ''cycki''
chciałbym abyście mi zaproponowali :
-jakie ćwiczenia mam robić
-rozważam siłownie ale nie wiem czy się opłaca teraz iść na siłownie czy dopiero jak troszkę zrzucę np biegając
co jeść i jak często ile wody pić i jaką nie ukrywam ze mam słabość do pepsi i piwa :D

czekam na odp :D

Odnośnik do komentarza

Witam.Od 3 miesięcy trzymam dietę masową oraz ćwiczę fbw 3 razy tygodniowo.I w tym fbw mam skłony proste lub skośne oraz unoszenie nóg
4 serie po 15 powtórzeń na brzuch.Zauważam lekki przyrost masy ciała jednak też na brzuchu niestety.Mam pytanie czy taką intensywnością ćwiczeń na mięśnie brzucha wyrobie mięśnie i obniżę trochę tkankę tłuszczową?.Czy po okresie nabywania masy zacząć dopiero na redukcji się tym przejmować.Dodam że ważę 87 kg przy wzroście 193 cm chcę dobić do 94 kg na diecie masowej i treningach.

Odnośnik do komentarza

Witam, Mam 169 cm wzrostu i ważę 54 kg, ale mam problem z odstającym brzuszkiem i tzw. oponką. Chciałabym również poprawić wygląd moich płaskich pośladków (powiększyć, podnieść je) oraz ud na których mam cellulit. Chciałbym wiedzieć jakie ćwiczenia mogę wykonywać w domu by pracować nad tymi problematycznymi partiami ciała i przede wszystkim jak je połączyć ponieważ mój wolny czas jest trochę ograniczony. Dziekuję

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam 16 lat ważę 75kg przy wzroście 180cm. Chciałbym wyrobić płaski brzuch ale nie wiem jak najlepiej. Na wf jestem aktywny i ogółem chętny do sportu ale nie wiem co dokładnie robić i jak się żywic w jakich ilościach dokładnie żeby zrzucić ten brzuch. Bardzo proszę o szczegółowy opis jak żyć i co robić aby pozbyć się tego brzucha

Odnośnik do komentarza
Gość Tygrysek23

czesc mam pytanie wszędzie sa informacje na temat cwiczen na twisterze ale do końca nie rozumiem ... mianowicie jest napisane żeby cwiczyc 7-10 min opierając się np. o sciane czy szafe ale tez żeby cwiczyc min 30min moje pytanie polega na tym jak to zrobić w seriach ? np. 5 po 7 min ?? jakie robic przerwy miedzy seriami ... bylbym wdzięczny za pomoc bo walcze z boczkami odkad pamiętam i chwytam każdy możliwy sprzet i metody (oczywiście takie żeby sobie krzywdy nie zrobić) o jakich przeczytam z góry wam dziekuje pozdro

Odnośnik do komentarza

Ćwiczenie na pocztku może się wydawać trudne, jednak wystarczy praktyka i z czasem będziemy wytrzymywali coraz dłużej. Jest to bardzo dobre ćwiczenie w szczególności na mieśnie brzucha, z którymi wiele osób ma problem.
Jesli nie macie czasu na intensywne ćwiczenia, polecam jeszcze zastanowić sie nad elektrostymulacją. Ćwiczenia te pozwalają wzmocnić mięśnie oraz dobrze wymodelować ciało.
Polecam zerknąć sobie tutaj:
https://www.intime20.pl/trening-ems/
Na stronie jest opisane jak wyglada trening. Nie bylem przekonany na początku do ćwiczeń ale znajoma ćwiczyła oraz była zachwycona jeśli chodzi o rezultaty. Postanowiłem się zapisać, szczegónie, ze miałem elektrostymulację blisko siebie. Jestem zadowolony z efektów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...