Skocz do zawartości
Forum

Dieta bezglutenowa


Rekomendowane odpowiedzi

Byłam ponad dwa lata temu u dietetyczki która stwierdziła po badaniach że mój organizm nie przyswaja glutenu , na początku diety owszem waga spadł i to znacznie bo chudłam od 2 do 3,5kg na tydzień w sumie przez dwa miesiące schudłam ok 15 kg a potem moja waga stanęła , dietetyczka powiedziała że to normalne i że waga potem zacznie znowu spadać niestety waga jak stanęła w miejscu tak stoi nadal , wydaje mi się że problemem jest nie tylko gluten ale i coś jeszcze ale nie wiem co , Mam jeszcze jeden problem otóż moje nogi są bardzo grube :( moja dietetyczka stwierdziła że są po prostu opuchnięte , i rzeczywiście mam obrzęki wokół kolan aż czasem takie poduchy się robią ......jakie badania powinnam wykonać żeby się dowiedzieć co jest przyczyna aż tak dużej opuchlizny (oraz bólu nóg)

Odnośnik do komentarza

Nie po to żeby schudnąć stosowałam diete bezglutenową tylko dlatego że po badaniach okazało się że mój organizm nie przyswaja glutenu i dlatego tyłam w zastraszającym tempie , gdy zaprzestałam jesć produkty o zawartości glutenu waga zaczęła spadać ale potem stanęła ...i tak jak dalej napisałam w swoim pierwszym wątku

Odnośnik do komentarza
Gość Makirka

Chleb bezglutenowy. W małych piekarniach trudno jest taki dostać ale w marketach nie powinno być z tym problemu.Ceny stają się również coraz bardizej przystępne bo coraz więcej firm zaczyna udostepniać takie produkty.
https://bezgluten.pl/pl.jaki_chleb_wybrac_na_diecie_bezglutenowej.html

Zerknij sobie.

Jeśli jednak nie masz ochoty na chleb, to możesz go zastąpić innymi składnikami
liściem sałaty
papryką
ewentualne waflami ryżowymi ( które lubię sobie sama podjadac w ciągu dnia).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...