Skocz do zawartości
Forum

Ciastka BelVita


Rekomendowane odpowiedzi

Gość roberto1985

No właśnie, zgadzam się z przedmówcą. Nie istotne też jest, że baton mars ma mniej kalorii, bo na pewno taki mars szybciej stłuszczy niż paczka tych ciastek, a serio dają kopa na dłużej niż taki mars, mają błonnik, więc długo się trawią i po opakowaniu popitym wodą nie masz ochoty już nic jeść.

Odnośnik do komentarza
Gość Male ilości

Moim zdaniem te ciasteczka mogą być uzupełnieniem diety, np.: na jakiś podwieczorek lub nawet kolacje. Ja zawsze zjadam 2 codziennie wieczorem zapijam wodą i nie jem potem już nic. No... na pewno się od tego nie schudnie, ale jak na ciasteczka, to są dość zdrowe- Nie to co te zwykłe ciastka maślane, czy też pierniczki itp.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasiuchaaaa

belVita #dlaMistrzówPoranka posiada wiele smaków, które przypadną każdemu do gustu! Są idealne gdy potrzebujemy energii porannej, a nie mamy czasu na śniadanie. Świetnie sprawdzają się jako drugie śniadanko do pracy do dodatek dla dziecka do szkoły. Świetne w połączeniu z jogurtem a przez formę ciastka dziecko uzupełnia wit., magnez czy żelazo. Każdy lubi pochrupać więc chrupmy zdrowo :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość white578

Ciastka bardzo mi smakują, są bardzo kruche, delikatne, nie są przesłodzone. Dostarczają organizmowi składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Ziarna zbóż jakie zawierają ciastka są dużym ich plusem. Ja bardzo lubię smak orzechy + miód .Ciastka są naprawdę przepyszne, wyraźnie czuć orzeszki i ziarna zbóż .

Odnośnik do komentarza
Gość vvverska9

Mnie akurat te ciastka nie smakują. Są trochę za słodkie, ale moze też dlatego ze jesli juz mam zjeść ciastko na śniadanie to bardziej jestem za owsianym. W polo maja dobre ciastka Conchador. I na śniadanko do kawki pasują idealnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...