Skocz do zawartości
Forum

Oponka przy prawidłowej wadze


Gość Javer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam 20 lat, 178 cm wzrostu i ważę 73 kg. Nie miałbym zastrzeżeń do swojej sylwetki gdyby nie wstrętna oponka na brzuchu która pojawiła się ok. rok temu (mój sposob odzywiania czy aktywnosci nie zmienił się).Nie uprawiam sportu, jednakże odżywiam się racjonalnie (jem naprawdę niewiele), nie gustuje w fastfoodach ani innych paskudztwach. Nigdy wcześniej nie miałem problemu z sylwetką, cieszyłem się dobrą przemianą materii. Co może być powodem pojawienia się oponki? Czy to może być oznaka jakiejś choroby np. cukrzycy utajonej? Prosiłbym o radę jak pozbyć się tego problemu (jakie ćwiczenia stosować). Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

nie sądzę aby to miała być cukrzyca utajona czy coś podobnego. Może zmieniłeś coś w swojej diecie, może zmniejszyłą się Twoja aktywność albo cos w ten deseń. Najpierw przyjrzyj się w tę stronę a dopiero potem martw się chorobami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli jesteś szczupła ale denerwują się mankamenty jak oponka czy boczki, to warto się zastanowić nad zwiększeniem aktywności, spacery, rower, aerobik może basen. Oczywiście ograniczenie słodyczy, fast foodów czy tłustych przekąsek. Warto pomyśleć także o środku przyspieszający proces redukcji np: o Efedrynie, środku, który przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki. Ja zawsze zamawiam od Dominiki (kom.732 845 431) i jestem bardzo zadowolona. Boczki i oponka zniknęły, zarysowały się mięśnie, nie ma efektów efektów jojo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...