Skocz do zawartości
Forum

Ciągłe problemy z nadwagą


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
od dawna mam probley z nadwagąciągle diety itp nie pomagaja juz brak motywacji ..
dodam ze jezeli chodzi o ciwczenia to ciezko mi sie zmotywowac moze jak bym miala z kim to bym to robila ale samemu jakos nie moge sie zmotywowac
a jednak co mam zrobic aby schudnąc sa jakies preparaty dobre diety ile kalori dzinnie sporzywac aby chudnąc dodam że dzinnie duzo nie jem bo rano je m kawałek chleba obiad nie duzy i to wsumie na tyle czasme zjem jakas kolacje ale to nie czesto slodkie wsumie raz poraz jem ale tez nie z jakas przesada ..
dodam że mam 20 lat 170cm wzrostu i wage 79 kg czyli duza nadwaga jakies pomysł co do diiet itp. slyszalam o głodówce 10 dniowej ale sadze ze to jest dla organizmu niezdrowe co w o tym myslicie
pomocy

Odnośnik do komentarza

Głodówki kompletnie nic nie dają - przeszłam już przez nie, nie raz ;/ U mnie pomógł dopiero zestaw - tabletki Foreverslim, rozsądna dieta i trochę aktywności. Przy tabletkach straciłam w sumie 11 kg. Było to 2 miesiące temu, kuracja trwała 10 tygodnie. Najważniejsze jest dla mnie to, że dla dnia dzisiejszego nie wrócił ani jeden kg i liczę, że będę dalej to utrzymywała.

Odnośnik do komentarza
Gość JuliaSine

Wiek: 22 lata, Waga: ok. 90 kg., Wzrost: 175 cm.

Mam problem z nadwagą. Zawsze byłam "sporą" dziewczyną, ale nigdy moja waga nie dochodziła do 100 kg :( Zaczynam się bać.
Jem mało, nawet bardzo mało (na obiad dosłownie dwa, trzy ziemniaki, mięsa nie jem prawie wcale, jem dużo warzyw i owoców) i zawsze kończę w pełni najedzona. Prowadzę siedzący tryb życia, studia i praca siedząca nie pozwalają na ćwiczenia.
Do tego przychodzą jeszcze potężne ramiona i uda od wewnętrznej strony, które nie pozwalają mi chodzić w spódnicach, gdyż o siebie ocierają co potwornie boli.
Chociaż się staram, to wciąż tylko tyje. Co mam zrobić?

Odnośnik do komentarza

Jak widać największym Twoim problemem jest odpowiednia motywacja i zachowanie konsekwencji. Może dla odpowiedniego zmotywowania pomyśl o suplemencie diety wspomagającym odchudzanie w rodzaju zielonej kawy. Pomorze on Ci zrzucić kilka pierwszych kilogramów, jednak nie ograniczaj się tylko do zażywania tabletek na odchudzanie. Musisz kompleksowo podejść do tematu. Kurację tabletkami uzupełnij wprowadzeniem odpowiedniej diety i uprawianiem aktywności ruchowej. Te elementy doskonale się uzupełniają i wzmacniają swoje działanie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość gombi44

za szybka utrata wagi, spodziewaj się efektu jojo. Przerabiałem to, albo zeszła z Ciebie woda i teraz już nie bedzie tak kolorowo. Ja tak miałem, proponuje Ci suplementacje od razu włączyć by nie ugasić sobie zapału. Ja stosowałem therm line hydrofast, możesz coś z tej serii wziąć z Olimp. Dieta personalna to nie wszystko, jeszcze ruch!Jak nie możesz się zmusić weź koleżankę, albo na forach poszukaj kompana tyle ludzi chce się odchudzać a nie ma z kim.Oczywiście gratuluje takiego postępu ale ja bym miał obawy, organizm jednak potrzebuje czasu na przyzwyczajenie się do diety, spadku wagi,treningu.

Odnośnik do komentarza
Gość mikaella

Dla mnie najskuteczniejsze okazało się połączenie diety i Foreverslimu.jestem dużo lżejsza niż trzy miesiące temu.Robiłam ostatnio badania i poziom mojego złego cholesterolu znacznie się zmniejszył myślę że jest to związane z tym że schudłam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...