Skocz do zawartości
Forum

Ile makasymalnie można schudnąć przez tydzień?


Gość bl...la

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dietetyk mario

Jak to mowi przysłowie ''Łatwo przyszło łatwo poszło"
Lepiej stawiać małe kroki i cele, bo gdy postawimy sobie na celu schudnąć 10 kg tkanki tłuszczowej w tydzień to na pewno tego nie osiągniemy chyba, że będzie to woda i mięśnie. Najlepiej pomnożyć wage ciała przez 24 i ten wynik to zapotrzebowanie kaloryczne podstawowe i jeśli chcesz zchudnąć to ten wynik to twoje kalorie dzienne plus do tego jakiś trening i efekt masz jak w banku. Będzie powoli schodził tłuszcz i np. raz w tygodniu zrób sobie ''Wolne'' i zjedz np. czekoladę lub chipsy, to na co masz ochotę ale w racjonalnej ilości żeby nie był to kg czekolady tylko tabliczka i do tego zrób w tym dniu dłuższy trening kardio i po sprawie. Przez to będziesz dobrze nastawiona bo wiesz że możesz raz w tygodniu ''Urozmaicić '' dietę. Jeśli będziesz się głodować to lepiej sobie odpuść.

Odnośnik do komentarza

Dodatkowe kilogramy? Ćwieczenia? Diety? Miałam podobny problem, tyle, że ja po 4 miesiącach zobaczyłam, że to nic nie daje, a zapał miałam tym razem wielki, serio! I kombinacje alpejskie straszne przy tym, siłownia, ostra dieta, rygorystyczne godziny jedzenia etc i co? I przez 4 miechy 3 kg, prawie niezauważalne w obwodzie ani po ciuchach ;/ Teraz trochę wyluzowałam, nie jem tak rygorystycznie, trochę więcej ruchu, rower ale też mam Adipex RS (zamawiałam u Honoraty polecam :)) U mnie ruszyło metabolizm, nastąpiła redukcja wagi i tłumienie poczucia głodu. Więc może i podziała u Ciebie!

Odnośnik do komentarza

Na szczęście dba o mnie brat, który intensywnie ćwiczy by zdobyć wymarzoną pracę w BOR. Kupił mi już piłkę do ćwiczeń ale moje ulubione ćwiczenie to... leżenie na niej Bardzo rozluźniające i rozciągajace plecy ale postanowił jeszcze zainwestować w drążek rozporowy, który montuje się w drzwiach. Sam ma taki u siebie w mieszkaniu i bardzo go chwali- podobno brzuch można wyrobić na nim błyskawicznie. Ćwiczenia są raczej ciężkie bo wymagają silnych ramion i nóg, ale to kwestia wprawy. Do tego rozciąga obolały kręgosłup więc myśle, że skuszę sie na tą formę aktywności.
Jak na razie skupiam się na ćwiczeniach brzucha http://kobietabyc.com/jak-schudnac-z-brzucha-dzieki-cwiczeniom-i-diecie/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...